SON DAKİKA

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Aycan,3 Aralık Dünya Engelliler Gününde TBMM’de konuştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Gürbüz’den baca gazı arıtma sistemi açıklaması

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Final Akademi, 20 Yıllık Tecrübe ile hizmete açılıyor!

Bu haber 10 Haziran 2019 - 7:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ın Lider eğitim markası olarak hizmetlerine soluksuz bir şekilde devam eden Afşin Final Temel Lisesi sürdürdüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor.Final Akademi Elbistan’da yeni eğitim öğretim sezonunda Merhaba diyecek.

Daha önce dershane ve son 4 yıldır da özel öğretim kursu olarak çalışmalarını yürüten Afşin Final Temel Lisesi Eğitim sektöründe ki 20 yıllık  tecrübesini  2019-2020 eğitim öğretim yılı itibariyle Elbistan Millet Bahçesi yanında inşaatı yükselen  Final Akademi  olarak faaliyetlerine devam edecek.

Konuya ilişkin Afşin Haber’e açıklamalarda bulunan Final Temel Lisesi Müdürü Adem Çelik,Afşin’de yıllardır  hizmet veren Final Eğitim Kurumları Elbistan Final Akademi Lisesi’ne dönüşüyor. Burada eğitim ve öğretime devam verecek. Mevcut öğrencilerimizi Elbistan’da açılan yeni binamıza taşıyacağız.Elbistan Final Akademinin öğrenci kayıtlarını şu an mevcut bulunduğumuz Afşin Özel Final Temel Lisesi’nde alabiliyoruz.Tüm hemşehrilerimizden erken kayıt avantajlarından faydalanmalarını istiyoruz dedi.

Ayrıca Yaz dönemi ücretsiz kurslar olacak.Tüm detaylı bilgiler için tüm öğrencilerimizi kayıt ofisimize bekliyoruz.Avantajları kaçırmasınlar diyen Final Temel Lisesi Müdürü Adem Çelik,Final Akademi’nin Bölgemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz dedi.

 

 

FİNAL EĞİTİM KURUMLARI

Kayıt Ofisi: Afşin Final Temel Lisesi

0 344 511 4217 – AFŞİN

Final Akademi: Pınarbaşı Mahallesi Pınarrbaşı Caddesi Millet Bahçesi yanı 

0 344 415 4205 – ELBİSTAN