SON DAKİKA

Afşin’de ATM’ye Benzinli Saldırı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, YAŞAM

CHP’Lİ ÖZTUNÇ: SIRADA KATAR’A SATILACAK NE VAR?

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Yedikuyular’da Sezon Hazırlıkları Sürüyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

“Gönül Gönüle Kahramanmaraşlılar” İftarı düzenlendi!

Bu haber 10 Haziran 2019 - 9:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul’da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Dernekler Feferasyonu (MARAŞFED) tarafından “GÖNÜLDEN GÖNÜLE KAHRAMANMARAŞLILAR” iftar programı gerçekleştirildi.Programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal,Milletvekilleri,Bürokratlar ve çok sayıda Kahramanmaraşlı katıldı.

Kur’an tilavetiyle başlayan Programda bir konuşma yapan MARAŞFED Başkanı Uğur Yinanç,Kahramanmaraş büyük değerlere ev sahipliği yapan kadim bir kent.Bunun yanı sıra Ülke geneline dağılmış ve ülkemizin başta ekonomi olmak üzere sosyo-kültürel anlamında değerlerine değer katan insanları var.Bizler Metropol Kent İstanbul’da Derneklerimizi bir çatı altında toplayarak MARAŞFED’i kurduk.Bugün bu çatı altında toplanmanın haklı gururunu ve kıvancını yaşıyoruz.Bizleri kırmayarak davetimize icabet eden başta Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve Milletvekillerimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum dedi.

Kahramanmaraşlıları bir çatı altında görmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’da programı düzenleyerek Kahramanmaraşlıları bu manevi iklimde buluşturan MARAŞFED ailesine teşekkür etti.

MARAŞFED’den İftar programı sonrası yapılan teşekkür açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

“MARAŞFED olarak organize ettiğimiz “GÖNÜLDEN GÖNÜLE KAHRAMANMARAŞLILAR” buluşmamızda binlerce hemşerimiz ile Kadir Gecesinde iftarımızı beraber açtık. Gecenin onur konuğu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Mahir ÜNAL ‘dı. Sultangazi Belediyesi Tesislerinde gerçekleştirilen iftar programımıza, Kahramanmaraş Milletvekili ve İçişleri Komisyon Başkanı Sn. Celelettin Güvenç ile Kahramanmaraş Milletvekilleri, Sn. Habibe ÖÇAL, Sn. İmran KILIÇ, Sn. Ahmet ÖZDEMİR, Sn. Mehmet Cihat SEZAL, Sultangazi Belediye Başkanı Sn. Abdurrahman DURSUN, Onikişubat Belediye Başkanı Sn. Hanifi MAHÇİÇEK, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Sn. Necati Okay, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Sn. Ömer Oruç Bilal DEBGİCİ, Sultangazi ilçe Başkanı Sn. Süleyman YİĞİTOĞLU, Ak Parti Gençlik Kolları MKYK üyesi ve Sultanbeyli Meclis Üyesi Sn. Yunus KÖSE, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Sn. Ertuğrul DOĞAN, Onikişubat İlçe Başkanı Sn. Müfit DAL, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Sn. Emrah SATICI, Sultangazi ilçe Başkanı Sn. Seyfi Özel, Biruni Üniversitesi Rektörü Sn. Adnan YÜKSEL, GOP Cumhuriyet Başsavcı V. Sn. Mehmet DEMİR, E. Tuğgeneral Sn. Kazım DALKIRAN, GOP Belediye Başkan Yard. Sn. Ahmet BÜLBÜL, Arnavutköy Belediye Başkan Yard. Sn. M. Hakan ŞİŞMAN, MARAŞFED kurucu dernek başkanları ve üyeleri katıldı. Katkılarından dolayı başta Sultangazi Belediye Başkanı Sn. Abdurrahman DURSUN olmak üzere, Belediye TV ve AKSU TV’ye ALPEDO dondurma ile tüm emek ve katkı sunanlara teşekkür ederiz”