SON DAKİKA

Başkan Gürbüz’den baca gazı arıtma sistemi açıklaması

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Caddeler Yenileniyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş Valiliği Kısıtlamadan Muaf yerler ve kişileri açıkladı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de İlk Aday Adayı Başvurusunu yaptı!

Bu haber 07 Kasım 2018 - 5:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Afşin’de ilk aday adaylık başvurusunu aldı.

Adalet ve Kalkınma Partisinden Afşin Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan ve açıkladığı gün itibariyle dur durak bilmeden seçim çalışması yürüten Hasan Kızılay, Afşin’de Aday adaylık başvurusunu yaptı.

Dün Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığına gelen Adalet ve Kalkınma Partisinden Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kızılay,Ak Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Safi’ye aday adaylık dilekçesini takdim etti.

Daha sonra Ak Parti Konferans salonuna geçen Adalet ve Kalkınma Partisinden Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kızılay,burada Teşkilat mensuplarına hitaben kendisini tanıtarak Afşin’in sorunlarını bilen bir Siyasetçi olarak aday olma kararı aldım.Göreve geldiğimizde nerede eksik,noksan varsa bunları gidereceğim.Teşkilatımızın da başı dik olacak dedi.

Rabbim hayırlısı ise nasip eylesin diyen Adalet ve Kalkınma Partisinden Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kızılay,yolumuz uzun görevimiz zor. Rabbim yar ve yardımcımız olsun dedi.

Toplantıda bir konuşma yapan Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi ise,Teşkilatımızla iç içe olan çalışmasıyla tanıdığımız,Siyasi tecrübesi ile bildiğimiz Hasan Kızılay bugün Partimize aday adaylık başvurusu yapmıştır. Rabbim hayırlısı ise nasip eylesin dedi.

Yaklaşık 1 saat süren Basın Açıklaması ve Aday Adaylık başvurusuna çok sayıda partili katıldı.