SON DAKİKA

ÖZTUNÇ : KAPADOKYA KANADALILARA MI PEŞKEŞ ÇEKİLECEK?

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Aycan; Karadeniz-Akdeniz Otoyolu için önerge verdi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de KBB Uzmanı göreve başladı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de ATM’ye Benzinli Saldırı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, YAŞAM

Afşinli Aday Adayı Sahaya indi!

Bu haber 15 Mayıs 2018 - 8:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Mehmet Akif Dağlı,27. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunun ardından sahaya indi.

İlk ziyaretini Memleketi Afşin’e yapan Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Mehmet Akif Dağlı,Afşin Haber Merkezini ziyaret ederek Aday Adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Uzun yıllar Kahramanmaraş’ta Ak Parti davasına hizmet ettiğini belirten Dağlı,doğduğum memleketime vefa borcumu ödemek,Afşin’imize siyasi yönden de hizmet yapmak amacıyla yola çıktım ve aday adaylığımı açıkladım dedi.

Afşinli hemşehrilerimin duasını bekliyorum diyen Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Mehmet Akif Dağlı,Genel Merkezde ki büyüklerimizin de oluru ile İnşallah bu memleketin Türkiye Büyük Millet Meclisinde gür sesi olacağım dedi.

Mehmet Akif Dağlı Kimdir?

1981 yılında Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimi Kahramanmaraş’ta
tamamladı. Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.Adalet ve Kalkınma Partisinde İl yönetim kurulu üyeliği, Afşin İlçe Koordinatörlüğü gibi birçok görevde yer aldı. Halen kendi kurduğu inşaat firmasında Faaliyet göstermektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.