SON DAKİKA

Ali Özer vefat etti!

GÜNCEL, MANŞETLER, VEFAT, YAŞAM

Pınarbaşı İlaçlama İçin Kapatılacak!

GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Başkan Güngör Gençlerle Bir Araya Geldi!

EĞİTİM, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Başkan Gürbüz’den,Hatipoğlu Programına Davet

Bu haber 02 Kasım 2019 - 6:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Elbistan Belediye Başkan Mehmet Gürbüz, İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun Elbistan’da düzenleyeceği El-Emin adlı söyleşi programına tüm halkımızı davet etti.

Elbistan Belediyesi kültürel etkinlikler kapsamında, 7’den 70’e herkesin beğenerek izlediği ve Türkiye’nin yakından tanıdığı İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu Elbistan’da ağırlayacak.

4 Kasım 2019 Pazartesi günü düzenlenecek olan söyleşi programına tüm Elbistan’lı vatandaşları davet eden Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, “Elbistan Belediyesi olarak her alanda hizmet ederken, kültürel faaliyetlerde de etkin olmak için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu kapsamda Türkiye’nin yakında tanıdığı İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu Elbistan’a getiriyoruz. Güvenilir olan Muhammed’ül Emin’in İzinde, Her şey O’nu Anmak ve Anlatmak İçin El-Emin başlıklı söyleşi programı düzenleyeceğiz. 4 Kasım 2019 Pazartesi günü Saat 19:30 da Pınarbaşı Riva Düğün Salonu’nda yapılacak olan programımıza tüm halkımızı davet ediyorum” dedi