SON DAKİKA

CHP Heyetinden Zeynep’in Ailesine Taziye Ziyareti!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Elbistan’da Belediye Vezneleri Hafta Sonu Emlak Vergisi Mesaisi Yapacak!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAZAR

Sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir’den “Böcek İstilası” Açıklaması!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

CHP Yeni Afşin İlçe Başkanı görevine başladı!

Bu haber 03 Ekim 2019 - 15:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin İlçe Başkanı Hüseyin Sığınır görevine başladı.

Mahsuni Çinpolat’ın görev yerinin değişikliği sebebiyle boşalan CHP İlçe Başkanlığı görevine getirilen Hüseyin Sığınır, görevine başladı.

Makamında ziyaret ettiğimiz CHP Afşin İlçe Başkanı Hüseyin Sığınır,İlçemizin sorunlarının çözümüne katkı sunmak adına bizler her zaman hazır olduğumuzu belirtiyoruz dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Afşin İlçe Başkanlığında sayın Mahsuni Çinpolat’ın mesleki anlamda yer değiştirmesi gerekmiş ve kendisi başkanlıktan zorunlu nedenlerle ayrılmıştır diyen Hüseyin Sığınır, Sayın Yönetim Kurulumuz bu göreve beni layık görerek oybirliği ile şahsımı başkanlığa getirmiştir. Yeni dönemde CHP’nin ilçemizdeki hak mücadelesi ve siyasi uğraşıları devam edecektir. Afşin’in ve Afşin halkının milli kazanımlardan yararlandırılması ve modern imkanlardan yararlandırılması için elimizden geleni yapacağız. Türkiye’deki büyük değişimi Afşin’de yaşatacağız. Her insanın ayrımcılığa uğramadan yaşamını sürmesi ve ekonomik olarak iyileştirilmesi için gerekeni yapacağız. Afşin insanı siyasi iktidarın insiyatifine bırakılamaz. Bu mücadelede tüm halkımızı partimize destek olmaya çağırıyoruz dedi.