SON DAKİKA

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Özdemir, “Afşinlilerle birlikte yürümek için adayım”

Bu haber 31 Ekim 2018 - 5:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Özdemir, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimler öncesinde çalışmalarına ve ziyaretlerine devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında nezaket ziyaretlerinde bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Özdemir, Refah Partisi döneminin aktif siyasetçilerinden Hüseyin Kara ve Ak Parti Afşin İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Basri Kara’yı ziyaret etti.

“Beraber Yürüyelim Afşin” sloganıyla hayırlı bir yola çıktıklarını ifade eden Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Özdemir,Ak Parti Vefa partisidir.Ak Partililer de davasına sadıktır.Bizler geçmişte davamızda aktif görev alan herkesi ziyaret edip,görüşlerini alacağız.Bu anlamda tecrübelerinden de yaralanmak üzere Hüseyin Kara ve Hasan Basri Kara’yı  ziyaret ettik.Desteklerini talep ettik dedi.

Ziyaret dolayısı ile memnuniyetlerini ifade eden  Refah Partisi döneminin aktif siyasetçilerinden Hüseyin Kara ve Ak Parti Afşin İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Basri Kara,Partimiz görev verdiği sürece adayımızın yanındayız.Allah yolunu açık eylesin dedi.

Ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü.