SON DAKİKA

Şehir Meydanı Projesinde Yıkımlar Başladı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Aycan,Boşanmış Aileler ve Çocuk İcrasına ilişkin konuştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

En Büyük Sağlık Sorunu: Fiziksel İnaktivite

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin Anaokulu’ndan Velilere Unutulmaz “Anneler Günü” Hediyesi

Bu haber 01 Mayıs 2021 - 6:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Anaokulu, “Anneler Günü” etkinliğiyle velilerine unutulmaz bir hediye verdi.

Afşin Anaokulu Öğrencilerinin katılımı ile hazırlanan Annelere Özel çantalar Anneler günü dolayısı ile hediyeye dönüştü.

Afşin Haber’e konuyla ilgili bilgi veren Okul Müdürü Azize Şeyma Doğan, “2020-2021 Eğitim- Öğretim yılımız pandeminin gölgesinde geçiyor. Bizler de çocuklarımızı ve velilerimizi bu zorlu günlerde daha mutlu etmek için uğraşıyoruz. Çocuklar bizim göz ışığı, onların mutluluğu elbette bizim de mutluluğumuz oluyor. Çocuklarımız da velilerimizin bizlere emaneti. Çocuklarımızı bilinçli ve ahlaklı bireyler olarak yetiştirmek için uğraşırken geleceğimizin mimarı ailelerimize de her konuda yardımcı olmaya gayret ediyoruz.Annelerimize unutulmaz bir anı bırakabilmek için kendilerine bir sürpriz hazırladık. Gönül isterdi ki bu hediyeleri anneler gününde armağan edelim ancak önümüzdeki günlerde ülkemiz genelinde tam kapanma yaşanacağı için annelerimizin anneler gününü erken kutlamak istedik” dedi.

“Yaklaşık bir aydır öğretmenlerimizle, çalışanlarımızla birlikte ailelerimize çanta hazırlıyoruz diyen Okul Müdürü Azize Şeyma Doğan, Her birinde emek var, uğraş var. Bu süreçte kendi değerli zamanlarını velilerimiz için ayırarak kimi zaman okula erken gelip, kimi zaman geç saatlere kadar bıkmadan usanmadan çalışan tüm öğretmen arkadaşlarıma ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Velilerimiz nezdinde tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

Hediyelerini annelerine ulaştırarak annelerinin “Anneler Gününü” kutlayan miniklerin heyecan ve sevinçleri gözlerinden okundu.