SON DAKİKA

Afşin’de Tekerlekli Sandalye için 10 Bin Kapak Topladı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SAĞLIK, YAŞAM

Büyükşehir’den Ücretsiz Çevrimiçi Eğitim!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin Emniyetinden Gönüllü Trafik Polisi Öğretmene Teşekkür!

Bu haber 23 Ekim 2018 - 6:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dün Afşinbey İlkokulu Öğretmenlerinden İlker Akar’ın Gönüllü Trafik Polisi olarak AFŞİN HABER tarafından Gündeme getirilmesinin ardından Afşin İlçe Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.Gönüllü Trafik Polisi Öğretmeni Makamında ağırlayan Afşin İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Akdoğan Sınıf Öğretmeni İlker Akar’a Okul Geçidi Trafik Görevlisi Eğitim Belgesi ile birlikte Trafik Görevlisi Belgesi takdim etti.

Dün Afşin İlçe Emniyet Müdürlüğü makamında düzenlenen etkinlikte Teneffüslerde Okul çıkışlarında karşıdan karşıya geçmek isteyen Öğrencilere Gönüllü Trafik Polisliği görevi yapan Sınıf Öğretmeni İlker Akar’ı tebrik eden ve teşekkürlerini bildiren Afşin İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Akdoğan,Aslında sorumluluk anlamında herkes trafik görevlisidir.İlker bey çocuklarımıza zarar gelmesin diye gönüllü olarak sürdürdüğü Trafik Polisliği görevini bundan sonra Belgeli olarak yürütecek dedi.

Ben Afşinbey İlkokulunda Okula Giriş ve çıkışlarda öğrenciler yolun karşısına Güvenli şekilde geçsin diye bu işi 1,5 senedir yapıyorum.Tek isteğim sürücülerin biraz daha dikkatli olmaları dedi.

AFŞİN HABER’e konuşan Sınıf Öğretmeni İlker Akar şunları söyledi;

İlke Hocamız Gönüllü olarak bu işi yapıyor.Bizlerde kendisine Trafik Görevlisi Eğitimi verdik.Hocamıza duyarlılığından dolayı sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.Gönüllü Okul Geçit görevlilerinin de çoğalmasını bekliyoruz diyen Afşin İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Akdoğan,Gönüllü olarak bu işi üstlenmek isteyen herkese bizler eğitim veriyoruz dedi.

Eğitim Belgesini Afşin İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Akdoğan’ın elinden alan Gönüllü Trafik Polisi İlker Akar,Bana Eğitim Belgesi veren İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ediyorum.Bu belge ile ben Eğitimimi tamamlamış oldum yaka kartımla da insanlar beni tanıyıp,öğrenciler için bu şekilde bir yardımcı olma amaçlı yaptığım işi bilmelerini sağlamış olduk.Herkese teşekkür ederim dedi.

Afşin İlçe Emniyet Müdürlüğünden Yaka kartını ve Eğitim Belgesini alan Sınıf Öğretmeni İlker Akar,ilk iş olarak Okul önünde Trafik Güvenliğini sağlamak görevine dönmek oldu.