SON DAKİKA

Şehir Dezenfekte Ediliyor.

GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Taşkale, Kongreyi değerlendirdi; “İyi Olacak İnşaallah”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

ÖZTUNÇ; “KAHRAMANMARAŞ’IN KONAKLARI SAHİPSİZ!”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Elbistan Belediyesi kitap ve oyuncak kumbarası projesini hayata geçirdi.

ASAYİŞ, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin Fen Lisesinde Başarı Geleneği bozulmadı!

Bu haber 28 Ağustos 2020 - 6:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Fen Lisesinin YKS Yerleştirmesinde başarı geleneği bozulmadı.

Afşin Fen Lisesi yine bizleri gururlandırdı geleneği bozmayarak 2020’deki başarıları ile de göz doldurdu.Afşin Fen Lisesinde öğrenciler ve öğretmenler uzun ve yorucu bir çalışma sürecinin meyvelerini almanın mutluluğunu yaşıyorlar.

AFŞİN HABER’in sorularını yanıtlayan Afşin Fen Lisesi Okul Müdürü Cuma Kılınç, bu gururu bizlere yaşatan öğrencilerimize eğitim emektarları öğretmenlerimize ve her daim yanımızda olan ailelerimize teşekkür ediyorum dedi.

Kılınç,bundan sonraki süreç için başarılar diliyorum. Afşin Fen Lisesi ailesinin ilçemiz ve bölgemiz için önemli bir değer olduğunu belirtiyorum. Öğrencilerimizin başarısı bize güç ve enerji veriyor. Bizler her öğrencimizi bir evladımız olarak görüyoruz ve onların Hayat yolculuğunda tüm gücümüzle yanlarında olmaya özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin her başarısında ve güzel davranışlarında yüreğimizin Pır pır ettiğini içtenlikle belirtiyorum. Son olarak bu başarıda Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyor yeni başarılar için canla başla mücadele sözümüzü tekrar diyorum dedi.

Okulumuzu ve Öğretmenlerimi ayrıca öğrencilerimizi kutluyoruz.