Afşin Fen Lisesinde Başarı Geleneği bozulmadı! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin Fen Lisesinde Başarı Geleneği bozulmadı!

Bu haber 28 Ağustos 2020 - 6:18 'de eklendi.

Afşin Fen Lisesinin YKS Yerleştirmesinde başarı geleneği bozulmadı.

Afşin Fen Lisesi yine bizleri gururlandırdı geleneği bozmayarak 2020’deki başarıları ile de göz doldurdu.Afşin Fen Lisesinde öğrenciler ve öğretmenler uzun ve yorucu bir çalışma sürecinin meyvelerini almanın mutluluğunu yaşıyorlar.

AFŞİN HABER’in sorularını yanıtlayan Afşin Fen Lisesi Okul Müdürü Cuma Kılınç, bu gururu bizlere yaşatan öğrencilerimize eğitim emektarları öğretmenlerimize ve her daim yanımızda olan ailelerimize teşekkür ediyorum dedi.

Kılınç,bundan sonraki süreç için başarılar diliyorum. Afşin Fen Lisesi ailesinin ilçemiz ve bölgemiz için önemli bir değer olduğunu belirtiyorum. Öğrencilerimizin başarısı bize güç ve enerji veriyor. Bizler her öğrencimizi bir evladımız olarak görüyoruz ve onların Hayat yolculuğunda tüm gücümüzle yanlarında olmaya özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin her başarısında ve güzel davranışlarında yüreğimizin Pır pır ettiğini içtenlikle belirtiyorum. Son olarak bu başarıda Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyor yeni başarılar için canla başla mücadele sözümüzü tekrar diyorum dedi.

Okulumuzu ve Öğretmenlerimi ayrıca öğrencilerimizi kutluyoruz.