SON DAKİKA

Sağlık Sen,Afşin’de üyelerini Bayramda da unutmadı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Büyükşehir’in Sporcusu Türkiye’yi Temsil Edecek.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, SPOR

Afşinli Sanatçının 14. Klibi yayınlandı!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

“Bayramlarda Gönülleri Hoş Etmeliyiz”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

AFŞİN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERİMİZLE BULUŞUYOR!

Bu haber 12 Nisan 2021 - 15:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce uygulamaya konulan “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerle Buluşuyor” projesi kapsamında Afşin Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü çalışmalarını başarıyla yürütüyor.

Projenin bir gereği olarak eğitim merkezimizde öğrenim gören öğrencilerin sahip oldukları milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri geliştirmeleri, yardımlaşma, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi amacıyla ilçemizde bulunan ihtiyaç sahibi bir ailenin mutfaktaki mobilya ihtiyacının karşılanmasına yönelik, proje ekibimiz aileyi tespit ederek gerekli çalışmalar projeye uygun olarak  başlatıldı.

Tespit edilen aile ile irtibata geçilerek Mesleki Eğitim Merkezinden kurum müdürü Rıfat Köş önderliğinde proje ekibi, usta ve kalfa öğrencilerimizle belirlenen tarihte aile ile buluşuldu. Ustalık ve Kalfalık öğrencilerimizin atölyelerimizde yaptığı mobilyalar; mutfak dolabı, mutfak tezgahı , karo ve fayanslar ihtiyaç sahibi ailenin mutfağına montajı  ve döşemesi yapıldı.

Afşin Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Rıfat Köş: “Yürütülen projenin başarıyla uygulandığını ifade ederek benzer çalışmaların eğitim öğretim yılının sonuna kadar devam edeceğini belirtti. Projede emeği geçen proje ekibimize, ustalık ve kalfalık öğrencilerimize ve projeye teknik ve maddi destek sağlayan sanayi esnaflarımızdan Şahin Mobilya ve Aymer Mermerciliğe teşekkür ediyoruz.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN