SON DAKİKA

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de “Çanakkale Geçilmez” dedi!

Bu haber 19 Mart 2018 - 15:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin’de 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Deniz Zaferinin 103. yıl dönümünde kutlama etkinlikleri düzenlendi.

Tüm yurtta olduğu gibi İlçemiz Afşin’de de 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Deniz Zaferi münasebetiyle etkinlik düzenlendi.

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Deniz Zaferinin 103. yıl dönümü münasebetiyle Atatürk Anıtına Çelenk sunuldu.

Çelenk sunumunun ardından Hükümet Konağı Konferans Salonunda Afşin İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Afşin Zümrüt Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan 18 Mart programı düzenlendi.

Hükümet Konağı Konferans salonunda ki programa Kaymakam Ali Edip Budan,Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,Garnizon Komutanı Yüzbaşı Hasan Akdemir ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını Afşin İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Sönmez yaptı.Sönmez şöyle konuştu;

Daha sonra Afşin İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Afşin Zümrüt Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan etkinlikler sunuldu.

Program 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Deniz Zaferinin 103. yıl dönümü dolayısı ile İlçe genelinde düzenlenen Resim,Şiir ve Kompozisyon Yarışmasında dereceye girenlere ödüllerin verilmesiyle son buldu.