SON DAKİKA

Gürbüz; “Besi OSB, 5 bin kişilik istihdam yaratacak”

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Bakan’dan Kahramanmaraş’a Demiryolu cevabı!

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş’ta Demokratik Sağlık Sen Resmen Kuruldu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Haberimiz üzerine Tehlike arz eden Duvar tadilata alındı!

Bu haber 09 Ekim 2020 - 11:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vergi Dairesinin Efsus İlkokuluna bakan duvarı Afşin Haber Merkezinde çıkan haber sonrası 11 ay sonra tadilata alındı.

Bundan 11 ay önce içerisinde Vergi Dairesinin de bulunduğu Belediye Pasajının Efsus İlkokuluna bakan duvarının dökülmeye başladığını ve öğrenciler için tehlike arz ettiğini yazmıştık.

Konunun ehemmiyetini anlatmak içinde Efsus İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı İsmail Atalay ve Beyceğiz Mahallesi Muhtarı Gökhan Arslan demeç vermiş ve öğrenciler ve velilerin korkulu rüyası haline gelen duvarın bir an önce tadilata alınması istenmişti.

Belediye Pasajının Vergi Dairesi kısmı komple tadilattan geçirilirken söz konusu duvarın Vergi Dairesi kısmında dün itibariyle iskeleler kurularak çalışma başlatıldı.

Önümüzde ki Pazartesi günü okulların açılacağı Efsus İlkokulunda bu duvarın tadilata alınması Öğrenci ve velileri biraz olsun rahatlattı.

Afşin Haber Merkezine konuşan Beyceğiz Mahallesi Muhtarı Gökhan Arslan, çağrımızı geç de olsa duyan yetkililer duvarın tadilatına başladılar. Ancak Belediye Pasajının geriye kalan kısmında tehlike aynen devam ediyor.Konuyu yetkililere bir kez daha arz ediyoruz.Tadilat başlamışken binanın okula bakan duvarının tamamen yapılması hususunu hatırlatıyoruz dedi.