Afşin’de Öğrenciler Tekerlekli Sandalye için Kapak topladı! | Afşin Haber
SON DAKİKA

CHP İlçe Başkanı Afşin Pazarcılarının sorunlarını dinledi!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş İçin Kar Yağışı Uyarısı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin’de Öğrenciler Tekerlekli Sandalye için Kapak topladı!

Bu haber 29 Mart 2021 - 6:06 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Afşin’de öğrenciler ihtiyaç sahibine Tekerlekli Sandalye alabilmek için Mavi Kapak topladılar.

Afşin’de İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pazarlama ve Perakende Alanı Sigortacılık Dalı Girişimcilik Kulübü Öğrencileri düzenledikleri bir kampanya ile ihtiyaç sahibine teslim edilmek üzere almak istedikleri Tekerlekli Sandalye için Mavi kapak topladılar.

Bir hafta gibi kısa bir süre de 10 Bin 400 adet Mavi Kapak toplayan öğrenciler bir ihtiyaç sahibinin ihtiyacının giderilmesine katkı sunacakları için mutluluklarını ifade ettiler.

Konuya ilişkin AFŞİN HABER’in sorularını cevaplandıran İMKB Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi Müdürü Fatih Köker,Pazarlama ve Perakende Alanı Sigortacılık Dalı Girişimcilik Kulübü  Öğretmen ve öğrencileri farkındalık yaratabilmek adına Geçen yıl Mart ayında mavi kapak toplama kampanyası başlattılar. Bu kampanyamız pandemi den dolayı bir haftaya yakın sürdü. Bir hafta süresince tüm öğretmen ve öğrencilerimiz mavi kapak topladılar ve bu topladığımız kapakların sayısı şu anda 10 Bin 400’e ulaştı. Bunu da Mavi Kapak Kampanyasını 8 yıldır sürdüren Afşin Haber Merkezi ve GÖNÜLDER’e teslim ediyoruz. Bu kampanyamıza destek veren Kahve Deposu esnafımıza, kampanyayı organize eden Remzi Gülmez başta olmak üzere  tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz dedi.

 Toplanan Mavi Kapakları Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’e teslim edildi. 

Bir açıklama yapan Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir, Özveri ile kampanya başlatan ve kampanya kapsamında binlerce Mavi Kapak toplayan Öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin ihtiyaç sahibine verilmek üzere Sandalyesi hazır. En kısa zamanda birlikte teslim edeceğiz dedi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .