Afşin’de Okul Servis Ücretleri belli oldu! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Geleneksel Ezgiler Kahramanmaraş’ta Yankılanacak!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Pazarcık’tan Hizmet Teşekkürü!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşinli Gaziler 3’ncü kez Haber Merkezinde buluşacak!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de Okul Servis Ücretleri belli oldu!

Bu haber 06 Eylül 2021 - 8:22 'de eklendi ve 31 views kez görüntülendi.

Afşin’de Okul Servis ücretleri belli oldu.

Afşin Öğrenci Servisleri Derneği (AOSDER) Başkanı Yusuf Akar, İlçemiz Afşin’de Öğrenci Servis ücretlerinin belli olduğunu,Dernek üyeleri vasıtasıyla tüm Velilere ücretlerin bildirildiğini söyledi.

Öncelikle yeni eğitim öğretim döneminin İlçemize ve tüm eğitim camiamıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum diyen Afşin Öğrenci Servisleri Derneği (AOSDER) Başkanı Yusuf Akar, Öğrenciler bizlere Velilerimizin birer emanetidir. Ayrıca her öğrencinin velisi bizleriz. O sebeple Öğrencilerimizi vaktinde evinden alıp vaktinde derslerine yetiştirip vaktinde de tekrar evine bırakmak vazifesine hazırız. Öğrenci taşımacılığı ciddi olduğu kadar sorumluluk isteyen bir iştir. Dernek üyesi her bir Servis şoförümüz bu sorumluluğun ve ciddiyetin bilincindedir. Dernek olarak bu yıl Öğrenci taşımacılığı ücretlerini velilerimize bildirdik. Buna göre İlkokul Öğrencisi için 160 Tl, Lise Öğrencisi için ise 180 Tl ücret talep edilmektedir dedi.

Afşin Öğrenci Servisleri Derneği (AOSDER) Başkanı Yusuf Akar,Öğrencilerimize kazasız,belasız sağlıklı ve hayırlı bir yıl diliyoruz dedi.