Afşin’de Özel Öğrenciler eğlenceye doydu. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Afşin Atletizmin Yıldızlarıyla gurur duydu.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SPOR, YAŞAM

Kitapseverler Ahmet Karakaya’nın İmza gününde buluştu.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, YAŞAM

Ashab-ı Kehf Camiinin çevresi ağaçlandırılıyor.

GENEL, GÜNCEL, İNANÇ, MANŞETLER, YAŞAM

Konakcı’yla Gençlik Buluşması’na Yoğun İlgi.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Özel Öğrenciler eğlenceye doydu.

Bu haber 13 Mayıs 2022 - 14:03 'de eklendi.

Kahramanmaraş genelinde gönüllü ekiplerle faaliyet gösteren Bir Tebessüme Değer Derneği tarafından Afşin’li Özel Öğrencilere unutulmaz bir gün yaşatıldı.

Dün Afşin 100. Yıl Özel Eğitim 1. ve 2. Uygulama Merkezinde Dünya Engelliler Haftasında gerçekleşen etkinlikte Bir Tebessüme Değer Derneğinin Gönüllü Üyeleri Öğrencilere özel düzenledikleri etkinlikle unutulmaz anlar yaşattılar.

Dün saat 11:00 de gerçekleşen programa Afşin İlçe Müftüsü Hayrullah Balta,Afşin İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdem Hurman, 100. Yıl Özel Eğitim 1. ve 2. Uygulama Merkezi Müdürü Murat Taşkale,Veliler ve öğrenciler katıldı.

Etkinliğe ilişkin AFŞİN HABER’in sorularını yanıtlayan Afşin İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdem Hurman, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Engellilerimizin haftasını kutluyorum. Tabiki hepimiz bireyler olarak birer engelli adayıyız.Olaya bu şekilde bakar ve kafamızda ki engelleri kaldırır bu insanları topluma kazandırırsak bizler adına çok büyük kazanım olur diye düşünüyorum dedi.

Bir Tebessüme Değer Derneği Başkanı Fatih AKpınar ise, Bizler Bir Tebessüme Değer Derneği olarak Kahramanmaraş’ın 11 İlçesinde ve köylerinde çocuklarımızı sevindirmek için gönüllü olarak  faaliyetler yapıyoruz. Okullarımızda,köylerimizde kıyafet yardımı,eğlence etkinlikleri gibi faaliyetler gerçekleştiriyoruz.Derneğimiz tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak faaliyetler yapıyor. Sizler aracılığı ile Derneğimize üye olmak isteyenleri davet ediyoruz dedi.

Bir Tebessüme Değer Derneğinin düzenlediği Dünya Engelliler Haftası programında özel öğrenciler eğlenceye doydular. Öğrencilere velileri de eşlik etti.

*

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .