Afşin’de Siyer-i Nebi Şampiyonları Ödüllerini aldı. « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin’de Siyer-i Nebi Şampiyonları Ödüllerini aldı.

Bu haber 19 Ocak 2023 - 15:58 'de eklendi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından her yıl Geleneksel olarak Türkiye genelinde aynı anda gerçekleştirilen Siyer-i Nebi Yarışması sonuçları açıklandı. Kahramanmaraş ve Afşin’de dereceye giren ve 6 öğrenci için ödül töreni düzenlendi.

Bugün Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Afşin ilçe Temsilciliğinde saat 15:00 de düzenlenen Ödül törenine öğrenciler büyük ilgi gösterdi. 

Burada Afşin Haber Merkezine konuşan Anadolu Gençlik Derneği Afşin Liseler Komisyon Başkanı İlker Kavun,Öncelikle Afşin’de gerçekleştirdiğimiz Siyer-i Nebi Yarışmasında Kahramanmaraş’ta ilk 50’ye giren 6 Öğrencimizi tebrik ediyorum. Bugün onlar için Ödül töreni düzenledik. Öğrencilerimiz geldiler ve ödüllerini aldılar. Bu süreçte ödüllerin temini ve dağıtılması noktasında bizden desteklerini esirgemeyen Ali Fuat Yıldırım ve tüm destek verenlere teşekkür ediyorum. Sınava ilgi gösteren ve katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum dedi.

Kahramanmaraş’ta ilk 50’ye giren Afşin Birincisi Sabiha Özdemir,Afşin İkincisi Hüsne Gül,Afşin Üçüncüsü Yusuf Satılmış, Afşin Dördüncüsü  Meryem Kurtcephe,Afşin Beşincisi Meryem Yanar ve Afşin Altıncısı  Damla Karpuz’a Para ödülü ve kitap çek ödülü verildi.