Afşin’de Siyer-i Nebi Sınavı Ödülleri sahiplerini buldu. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Afşin’de Güvek Yaylasında Kabile Buluşması yapıldı.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin’de Siyer-i Nebi Sınavı Ödülleri sahiplerini buldu.

Bu haber 25 Temmuz 2022 - 6:18 'de eklendi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından Türkiye geneli ile birlikte İlçemiz Afşin’de de gerçekleştirilen Siyer-i Nebi Efendimiz (s.a.v)’in İzinde Sınavı sonuçları açıklandı. Belirlenen öğrencilere ödülleri dün Dernek Merkezinde düzenlenen mini bir programla teslim edildi.

Dün saat 13:30 da Anadolu Gençlik Derneği Afşin İlçe Temsilciliğinde Siyer-i Nebi Sınavında dereceye giren öğrenciler için mini bir Ödül takdim töreni düzenlendi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Afşin İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen Siyer-i Nebi Sınavının Afşin’de bu sene Birincisi Esma İlhan, İkincisi Emine Mert Üçüncüsü ise Yağmur Çinpolat oldu.

Törende konuşan Anadolu Gençlik Derneği Afşin Temsilcisi Hasan Özer, Bugün sınavda başarı elde eden öğrencilerimizin ödüllerini takdim ediyoruz. Bu gençlerin daha iyi dereceler yapmalarını ve hayatları boyunca daha başarılı olmalarını Allah (cc)’tan niyaz ediyorum dedi.

Konuşmaların ardından törene aileleri ile katılan Öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Editör Notu: Afşin Birincisi Esma İlhan İl İkinciliğini çok az bir puanla kaçırmıştır. Haber Videosunda sehven İl İkincisi olarak ifade edilmiştir. Öğrencimiz Esma İlhan sadece Afşin Birincisidir.