SON DAKİKA

Afşin’de Tekerlekli Sandalye için 10 Bin Kapak Topladı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SAĞLIK, YAŞAM

Büyükşehir’den Ücretsiz Çevrimiçi Eğitim!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ak Kadınlardan Afşin’de Öğrencilere Kırtasiye desteği!

Bu haber 10 Ekim 2018 - 5:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Afşin’de belirlenen okullarda ki bazı öğrencilere Kırtasiye desteği verildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Çakmış Başkanlığında önceden belirlenen Okullarda öğrencilere Kırtasiye desteği verildi.

Ertuğrul Gazi İlkokulundan başlayan Kırtasiye dağıtım etkinliği Efsus İlkokulu ile devam etti.Konuya ilişkin yapılan açıklamada Kırtasiye desteğinin diğer okulllarla devam edeceği belirtildi.

Kırtasiye Malzemesi dağıtım programına katılan Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Çakmış,Partimizin Kadın Kolları Teşkilatı olarak bizlerde saha çalışması yapmaktayız.Eğitim Öğretimin yeniden başladığı şu günlerde bizde öğrencilerimize bir nebze katkı sunmak istedik.Önceden Okul İdarecileri tarafından belirlenen öğrencilerimize Kırtasiye malzemesi desteğinde bulunduk.Allah çocuklarımıza zihin açıklığı versin dedi.

Ak Parti Afşin İlçe Kadın Kolları ekipleri tarafından şu ana kadar 3 Okulda 30 öğrenciye Kırtasiye Malzemesi desteğinde bulunuldu.