SON DAKİKA

COVİT GİTTİ HİZMET GELDİ!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, SİYASET

Esnaf Odası Başkanı Adayı İşbilir,Öğretmenler gününü kutladı!

EĞİTİM, EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Bakraç’lı Öğrenciler Şehitlerin Mezarlarında Bakım yaptı!

Bu haber 20 Şubat 2018 - 10:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin’e bağlı Bakraç Mahallesinde eğitim gören öğrenciler Bakraç Mahallesi şehitleri İlhan Karakaya ve Derviş Konak’ın mezarını ziyaret ederek mezarlıkta bakım yaptılar.

Dün gerçekleşen ziyarette öğrencilere Okul Müdürü Hasan Erdoğan eşlik etti.Başkomutan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Türk Silahlı kuvvetlerince Afrin’in terör örgütünden temizlemek için başlatılan zeytin dalı Harekatında görev yapan Mehmetçiklere milletin sevgisi ve ilgisi aynı zamanda desteği tüm yurda yayıldı. Bu kapsamda öğrencilere vatan sevgisinin aşılanması asker Ve Mehmetçik sevgisinin önemini anlatmak için Bakraç Ortaokulu tarafından öğrencilerle beraber Bakraç Mahallesi Şehitliğin de etkinlik yapıldı.

Şehitlerin mezarı başında gerçekleşen etkinlikte Bakraç Mahallesi nüfusuna kayıtlı Şehit İlhan Karakaya ve Şehit Derviş Konak mezarları ziyaret edilerek mezarlığın otları temizlendi ve şehitlerin isminin yazılı olduğu levha yeniden yazıldı. Konuya ilişkin Afşin Haber’in sorularını cevaplandıran Bakraç Ortaokulu Müdürü Hasan Erdoğan öğrencilerimizde vatan sevgisini aşılamak ve Mehmetçiğe olan sevgi ilgi ve desteği artırmak adına öğrencilerimizle birlikte Şehit İlhan Karakaya ve Şehit Derviş Konak’ın mezarını ziyaret ettik ve Mezarın Bakımlarını yaptık Ayrıca öğrencilerimiz kabirlerin başında Kuran okuyarak dua ettiler dedi.

Afşinliler in Mehmetçik sevgisi artarak devam ediyor.