SON DAKİKA

Şehir Meydanı Projesinde Yıkımlar Başladı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Aycan,Boşanmış Aileler ve Çocuk İcrasına ilişkin konuştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

En Büyük Sağlık Sorunu: Fiziksel İnaktivite

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Dr.Mahmut Naci Çuhacı’dan Afşin’de Okul Müdürlerine Eğitim!

Bu haber 09 Nisan 2021 - 15:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Proje kapsamında İlçe genelinde ki Okulların Müdürlerine çeşitli eğitimler verildi.

Afşin Belediye Kültür Evinde gerçekleşen ve 3 gün süren Eğitimler Dr. Mahmut Naci Çuhacı tarafından verildi.

Konuya ilişkin Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Eğitim Dünyasının hızla gelişmesi ve yeniliklerle donatıldığı çağımızda Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DOĞAKA destekli Yönetimden Kuruma Kurum Kültürü Teknik Destek Projesi gerçekleştirdi. Okul İdarecilerimizin çağdaş okul yöneticisi, etkili iletişim becerisine sahip, liderlik özellikleri baskın, dili doğru ve güzel kullanabilen, felsefe, matematik, uygarlık tarihi eğitimi görmüş, yabancı dil bilen, iletişim teknolojisine hakim, bilgiyi yöneten, beden ve ruh yönünden sağlıklı, eğitime inanmış yönetici olarak daha güçlü olarak yöneticilik becerilerini okullarında yansıtarak, ilçemizde Eğitimde çıtayı yukarılara taşımaktır.Okul Müdürlerimiz üç gün süren eğitimde Protokol Kuralları, Hareket yönetimi ve Zaman Yönetimi alanlarında eğitimlerini tamamlayarak kursu tamamladılar denildi.

Yönetimden Kuruma Kurum Kültürü Teknik Destek adlı Proje kapsamında 3 gün boyunca Protokol Kuralları,Zaman Yönetimi ve Adab-ı Muaşeret konularında eğitimler verildi.

Eğitimler bugün sabah saat 11:00 de sona erdi.