SON DAKİKA

Başkan Gürbüz, “Şeker Fabrikası kaynaklı kirlilik son buluyor”

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Miniklerin Hayali Gerçek Oldu!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Esnaf Odası Başkanı Adayı İşbilir,Öğretmenler gününü kutladı!

Bu haber 24 Kasım 2020 - 10:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İhsan İşbilir,24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yazılı bir açıklama yaparak Öğretmenler Gününü kutladı.

İşbilir,yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“İstikbalimizin mimarı, fedakarlığın ve sevginin timsali öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum. Başta görevi başında şehit olmuş eğitimcilerimiz olmak üzere, ahirete göçen tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Emekli öğretmenlerimize sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler niyaz ediyorum.

Öğretmenlik mesleğinin sadece sınıfta öğrencilere ders anlatmak olmadığını, tecrübe ve birikimlerini hayatın her alanında çocuklarımıza, gençlerimize aktaran bir meslek olduğunu her zaman kabul ettik.
İçinde bulunduğumuz bu pandemi sürecinde bunun ne kadar gerçekçi olduğunu bizzat yaşayarak bir kez daha öğreniyoruz. Öğrencilerimizin rol model olarak kabul ettiği, geleceğin inşasında büyük sorumluluk sahibi öğretmenlerimiz; uzaktan online derslerle de olsa, çocuklarımıza, gençlerimize her şartta şefkatle, özveriyle yaklaşarak onları yine geleceğe en güzel şekilde hazırlamak için fedakarca görev yapıyor.
Geleceğin huzurlu, güvenli ve büyük Türkiye’sinin inşasında dinamik, açık fikirli, üretken; ülkesine, milletine ve manevi değerlerine karşı sorumlu gençler yetiştiren öğretmenlerimizin her zaman yanında olmayı bir görev olarak kabul ediyoruz.24 Kasım Öğretmenler günü kutlu olsun.”

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN