Karaoğlan Eğitim Kurumlarında Başarı Afişe sığmadı! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Yardımcıoğlu: İyi ki Doğdun Sevgili Peygamberim!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

“Türkiye’ye Örnek Bir Gençlik Meclisi Oluşturduk”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Karaoğlan Eğitim Kurumlarında Başarı Afişe sığmadı!

Bu haber 22 Eylül 2021 - 10:30 'de eklendi ve 576 views kez görüntülendi.

Karaoğlan Eğitim Kurumları Öğrenci yerleştirmeleri bu yıl için %98 oranında gerçekleşti. Karaoğlan Eğitim Kurumları tarafından yerleştirilen öğrenciler için hazırlanan afişe başarı sığmadı.

Afşin’de Karaoğlan Koleji ve Karaoğlan Özel Öğretim ve Kişisel Gelişim Kursunun bağlı bulunduğu Karaoğlan Eğitim Kurumları 2021 yılı öğrenci yerleştirmelerine ilişkin Afiş hazırladı. Karaoğlan Eğitim Kurumları girişlerine asılan afişe yerleştirmede elde edilen %98 lik başarı sığmadı.

AFŞİN HABER’e konuşan Karaoğlan Eğitim Kurumları Müdürü Ömer Karaoğlan, Karaoğlan Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize ders vermekle kalmıyor onları hayal ettikleri alanlara yerleştirmenin çaba ve gayretinde oluyoruz. Bu kapsamda her yıl başarılarını artıran Karaoğlan Eğitim Kurumları olarak bu sene de %98’lik bir yerleştirme başarısı elde ettik. Yerleştirilen öğrencilerimizi afiş hazırlatarak Afşin halkının beğenisine sunduk. İlk gün söylediğimiz gibi Eğitim ciddi bir iştir. O da bizim işimizdir. Tüm öğrencilerimizi kutluyoruz dedi.