Naciye Kuzdan; “Kontenjanımız dolmak üzere.İlginize teşekkür ederiz” | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Güven,İstanbul’da ki Elbistanlılarla buluştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir İnceleme Başlattı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Sütçü İmam Kabri Başında Dualarla Anıldı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kuyumcu Esnafına Yetki Belgesi Zorunluluğu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Naciye Kuzdan; “Kontenjanımız dolmak üzere.İlginize teşekkür ederiz”

Bu haber 15 Kasım 2021 - 9:10 'de eklendi ve 176 views kez görüntülendi.

Sistematik Eğitim Kurumları Müdürü Naciye Kuzdan, Afşinli Lise mezunu öğrencilere Yurtdışında eğitim imkanı sunan Balkan Üniversitesine kayıtlarında Kontenjanların dolmak üzere olduğunu belirterek tüm halkımıza gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz dedi.

Makedonya’da bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi İsteyen Lise mezunlarına ücretli olarak Yurtdışında Üniversite imkanı sunuyor. Üniversitenin Afşin’de temsilciliğini yürüten Sistematik Eğitim Kurumları Müdürü Naciye Kuzdan, Afşinli Lise mezunu öğrencilere Yurtdışında eğitim imkanı sunan Balkan Üniversitesine kayıtların devam ettiğini,kontenjanların dolmak üzere olduğunu belirtti.

AFŞİN HABER’e açıklamada bulunan Sistematik Eğitim Kurumları Müdürü Naciye Kuzdan, Makedonya’da Balkan Üniversitesinin fırsat olarak sunduğu Yurt Dışında eğitim imkanı konusunda yaptığımız duyuru sonrası öncelikle gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyoruz. Kontenjanlarımız dolmak üzere. Kalan kontenjanlarımız için erken kayıt avantajlarından faydalanmak için acele ediniz dedi.

Afşin Belediyesi arkasında bulunan Sistematik Eğitim Kurumlarında kayıtlar devam ediyor.