Ömer Karaoğlan’dan Teşekkür! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Güven,İstanbul’da ki Elbistanlılarla buluştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir İnceleme Başlattı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Sütçü İmam Kabri Başında Dualarla Anıldı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kuyumcu Esnafına Yetki Belgesi Zorunluluğu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Ömer Karaoğlan’dan Teşekkür!

Bu haber 25 Haziran 2021 - 10:37 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Karaoğlan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ömer Karaoğlan,pandeminin zorlu koşullarına rağmen öğrencileri ve velileri yalnız bırakmadıklarını belirterek, tüm teknolojik imkanları seferber ederek bir eğitim öğretim yılını daha tamamladık dedi.

Karaoğlan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ömer Karaoğlan, bu süreçte sabırla eğitime devam eden eğitimcileri ve azimle süreci atlatan öğrenci ve velileri tebrik etti.

Karaoğlan,Afşin Haber’e dönem sonuna ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Karaoğlan Eğitim Kurumları olarak, pandemi sürecinde tüm kurumlarımızda kullandığımız teknolojik altyapımız ve özverili geniş eğitim-öğretim kadrolarımızla öğrencilerimizin sınav hazırlık süreçlerini başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.

  Ülkemizin ve tüm Dünyanın etkilendiği salgın sürecinde, veli ve öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması için varını yoğunu ortaya koyan tüm yöneticilerimize , öğretmenlerimize ve bütün destek guruplarımıza teşekkür ediyorum.

   Karaoğlan Eğitim Kurumları’nın bünyesinde bulunan Okullar ve Kurs Merkezleri, salgın sürecini “ her şartta eğitim “ sloganıyla ve hakkıyla yerine getirmiş olup, öğrencilerimizi bu süreçte yalnız bırakmamıştır.

    Bundan sonraki süreçte de,geleceğimiz olan gençlerimizin eğitimine bütün benliğimizle sarılmak ve katkı sağlamak,şartlar ne olursa olsun bütün kurumlarımızın en büyük vazifesi olacaktır.

    Bu teminnilerle hafta sonu sınavlara katılacak tüm öğrencilerimize başarılar  diliyor,bu zorlu süreçte gösterdikleri azim ve karalılıktan dolayı tüm öğrencilerimizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Yolunuz açık olsun.”