Özel Yıldız Fen Ve Anadolu Liseleri Yeni Kadrosu İle Eğitim-Öğretime Hazır! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Çözüm Bilgisayar, kurduğu sistemle en üst düzeyde Güvenlik sağlıyor.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, TEKNOLOJİ, YAŞAM

Başkan Görgel: “15 Temmuz, Aziz Milletimizin Zaferidir”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Özel Yıldız Fen Ve Anadolu Liseleri Yeni Kadrosu İle Eğitim-Öğretime Hazır!

Bu haber 13 Temmuz 2018 - 6:55 'de eklendi.

    2017-2018 Eğitim-öğretim yılında eğitim hayatına başlayan Özel Yıldız Fen ve Anadolu Liseleri başarılı bir yılın arkasından 2018-2019 eğitim-öğretim yılına kadrosunu yenileyerek ve genişleterek hazır olduğunu ifade eden kurucu müdür Nurullah Çelebi KÖKER konu hakkında şunları söyledi.

  • Değerli Elbistanlılar;

Özel Yıldız Koleji Fen lisemiz ilçemizde ilk ve tek özel fen lisesidir. Bu nedenden dolayı bu lisemizin eğitim-öğretimine ayrı bir önem vermekteyiz.

    2017-2018 Eğitim-öğretim yılında çalışan öğretmen kadromuzu genişletmek için alanında uzman, deneyimli öğretmenlerimizi kadromuza katarak çalışmalarımızı tamamladık. Bir çok branşta birden fazla öğretmenaldık.Öğretmen kadromuzu genişleterek yeniledik.

 2018-2019 eğitim-öğretim yılına bu deneyimli ve uzman kadromuzla hazırız. Tüm eğitim camiamıza hayırlı olsun. Öğretmenlerimizin bir kısmı alan derslerine girecekler, diğerleri ise okul içinde özel ders, bire bir eğitim, grup çalışmaları ve soru çözümleri gibi alanda çalışacaklar.

    Hatta 8. Saat sonrasında okul bitimi ile birlikte isteyen öğrencilerimize takviye etüt, yine özel ders, eksiklerin tamamlanması, soru çözümleri gibi özel çalışmalara ağırlık vereceğiz.

    Okulumuza kayıt yaptıran öğrencilerimize okulumuzun belirlediği disiplin kuralları, çalışma prensipleri ve çalışma programımıza uyduğu takdirde istedikleri üniversitelerin kapılarını açıyoruz.

    Bizler Özel Yıldız Koleji olarak işimizi ciddi yapıyoruz. Velilerimizin bizlere emanet ettikleri en değerli varlıklarının yetişmeleri hususunda özverili çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bize gelen her öğrenci özeldir. Bu prensiple eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmekteyiz.