Tecrübeli Eğitim Kadrosu ile ROTA Kurs Merkezi Eğitime başladı! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Yardımcıoğlu: İyi ki Doğdun Sevgili Peygamberim!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

“Türkiye’ye Örnek Bir Gençlik Meclisi Oluşturduk”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Tecrübeli Eğitim Kadrosu ile ROTA Kurs Merkezi Eğitime başladı!

Bu haber 24 Eylül 2021 - 9:10 'de eklendi ve 148 views kez görüntülendi.

Afşin’de eğitimin çıtasının yükselmesine katkı sunacak bir özel eğitim kurumu daha hizmete girdi. Özel Afşin ROTA Kurs Merkezi eğitime başladı.

Adem Güven idaresinde eğitime başlayan Özel ROTA Kurs Merkezi deneyimli eğitim kadrosu,geniş,ferah,hijyenik ve pandemi kurallarına uygun eğitim ortamıyla dikkatleri çekiyor.

Afşin Haber Merkezi için kapılarını açan Özel ROTA Kurs Merkezi Müdürü Adem Güven, sorularımızı yanıtladı.

Özel ROTA Özel Öğretim kursunu bu döneme yetiştirmeyi başardık diyen Adem Güven, Eğitim öğretime eksiksiz kadromuz ile hazırız. Bu dönem Afşin’de eğitimde bizde varız diyoruz. Yeni bir soluk,yeni bir renkle,yeni bir anlayışla Afşin’in eğitimine önümüzde ki dönem de de ve uzun yıllar damga vuracağımız düşünüyoruz dedi.

ROTA Kurs Merkezinin kurucuları olarak tecrübeli,deneyimli,yıllardır bu işi yapan arkadaşlar olarak biz öğrencilerin ihtiyacı olduğu şeyi en iyi şekilde analiz ederek ve çözüm üreterek yeni eğitim öğretim yılına hazırlığımızı yaptık diyen Özel ROTA Kurs Merkezi Müdürü Adem Güven, Özellikle de Öğrenci Takip Sistemi ile öğrencileri ders,soru çözümü aynı zamanda mental olarak da Üniversite sınavına hazırlamayı planlıyoruz. Burada kurduğumuz sistemle öğrencilerimizi hem mental olarak hem de bilgi ve donanım olarak sınavlara hazırlayacağız. Bununla beraber öğrencilerimizi Meslek hayatına,Üniversite hayatına gelişimlerinde destek olacak,yol gösterecek Rotalarını çizmeye yardımcı olacak kadromuzla eğitime yeni bir soluk getireceğiz dedi.

Özel Afşin ROTA Kurs Merkezi 600 Metrekare alanda hizmet veriyor. 7 Derslik 4 İdari Odası,yaklaşık 100 Metrekare çalışma salonu,park sorunu olmayan bir noktada ve kurum önünde çok geniş bir etkinlik alanıyla hizmet vermeye başladı.

İlçemize hayırlı olsun.