SON DAKİKA

“Zeytin Ağacı Tiyatro Oyunu ve Kardeşlik Durakları Konseri” düzenlenecek.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

ATSO’DAN ‘DOĞAYA BİR YEM DE SEN BIRAK’ KAMPANYASINA DESTEK!

Bu haber 23 Ocak 2021 - 6:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Ticaret ve Sanayi Odası  zorlu kış şartları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için başlatılan ‘doğaya bir yem de sen bırak’ kampanyasında biz de varız dedi.

Afşin Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Afşin Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Abdullah Öztürk,  “İlçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle yem bulmakta zorlanan yaban hayvanlar için bu yılda Afşin Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği olarak yemleme kampanyası başlattık. Tüm doğasever vatandaşlarımızı kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum. Kampanya kapsamında toplayacağımız yem yardımlarını önümüzdeki günlerde Dernek üyelerimiz ve Doğa Koruma ve Milli Parklar şefliği ile beraber doğaya bırakacağız. Doğadaki keklik, tavşan ve diğer yabani hayvanlarımız için buğday, mısır, mama et tavuk kırıntıları yonca samanı balyası bırakacağız” dedi. Afşin Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinden duyduğu samimiyeti dile getiren Öztürk “başlattığımız kampanyaya ile yakından ilgilenen Ticaret Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can’a teşekkür ediyor, tüm vatandaşları kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can “Doğaya bir yem de sen bırak” Kampanyası kapsamında Afşin Avcılar Atıcılar Kulübü Derneği Başkanı Abdullah Öztürk kardeşim bizi ziyarete geldiler. Çorbada bizim de bir tuzumuz olursa ne ala. Asıl işi yapanlar yemleri yabani hayvanların ulaşabileceği yerlere ulaştıracak doğa gönülleri. Başlattıkları bu örnek davranıştan dolayı Afşin Avcılar Atıcılar Kulübü’nü ve emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN