SON DAKİKA

Şehir Dezenfekte Ediliyor.

GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Taşkale, Kongreyi değerlendirdi; “İyi Olacak İnşaallah”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

ÖZTUNÇ; “KAHRAMANMARAŞ’IN KONAKLARI SAHİPSİZ!”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Elbistan Belediyesi kitap ve oyuncak kumbarası projesini hayata geçirdi.

ASAYİŞ, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Elbistan’da bir mahalle daha tozdan kurtarılıyor!

Bu haber 29 Ağustos 2020 - 5:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Elbistan Belediyesi, geçtiğimiz yıl hizmete açılan ve alt yapı çalışmaları ile yolun oturması beklenen sahil yollarında asfalt çalışmasına başladı.

Yaz aylarının son günlerini verimli bir şekilde değerlendirmeye çalışan Elbistan Belediyesi ekipleri, nehrin her iki yakası ile kaynarca gölü kıyısında genişletilen yolda sıcak karışım asfaltlama yapıyor.

Şehrin en işlek caddelerinden olan Gariplik ve Kışla caddesinde asfaltlamanın tamamlanması ile Kaynarca Gölü’nden başlayan ekipler, eski gazinolar bölgesine kadar devam edecek.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Elbistan Belediyesi Fen İşleri Müdürü Hasan Demir, alt yapısı tamamlanan yoların aralıksız asfaltlanacağını belirtti. Demir konuşmasının devamında, “Elbistan Belediyesi olarak Kışla Caddesi ve Gariplik Caddesi’ndeki asfalt kaplama çalışmalarını tamamladık. Ardından kaldırım düzenleme çalışmalarına geçtik ve şuanda da park bahçe müdürlüğü ekiplerimiz refüjlerde kırmızı toprak çalışmasını sürdürüyor. Yatırım yaptığımız bölge olarak kaynarca bölgesi, adalar bölgesi yani eski gazinolar bölgesindeki asfalt kaplama çalışmalarımızı tamamladık. Şuan kaynarca ve sahil yollarında asfalt kaplama çalışmalarına başladık. Bu bölgedeki çalışmalarımızı bir hafta içinde tamamlamayı planlıyoruz. Şehrimizdeki programlı işlerimizi yapmaya devam edeceğiz. Sekiz ile on santimetre kalınlığında kaplama yapıyoruz. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Gürbüz’e, emeklerinden dolayı mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hacı Esat Efendi Caddesi’nde kurumların çalışmalarını bekliyoruz

Fen İşleri Müdürü Hasan Demir Hacı Esat Efendi Caddesi’nde de kurum ve kuruluşların çalışmalarını beklediklerini ifade ederek, “Saraykent Mahallemizi çarşı merkezine bağlayan Hacı Esat Efendi Caddesi’nde kurum ve kuruluşlarımızın çalışmalarını bekliyoruz. Bu çalışmalar tamamlanır tamamlanmaz asfaltlamaya başlayacağız. Tabi tüm kurumlar ile iletişim halindeyiz. Yaptığımız görüşmelerde çalışmalara önümüzdeki hafta başlayacaklarını belirttiler. Amacımız kamunun bir kuruşunu dahi israf etmeden kullanmak. Bu konuda da vatandaşlarımızdan anlayış bekliyoruz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN