SON DAKİKA

Esnaf Odası Başkanı Adayı İşbilir,Öğretmenler gününü kutladı!

EĞİTİM, EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Güngör; “Öğretmen; Vatandır Bayraktır”

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Büyükşehir Bütçesi 1 Milyar 120 Milyon TL Gerçekleşti!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Kayış’tan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Adem Bülbül AFŞİN HABER’e konuştu; “Artık değişim zamanı”

Bu haber 17 Ekim 2018 - 15:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beyceğiz Mahallesi Muhtar Adayı Adem Bülbül,Neden aday olduğunu ve seçilmesi halinde neler yapacağına ilişkin AFŞİN HABER’e konuştu.

Dün AFŞİN HABER’i ziyaret eden Beyceğiz Mahallesi Muhtar Adayı Adem Bülbül,2 yıldır Beyceğiz Mahallesi Muhtar adaylığı için planlamalar ve çalışmalar yapıyorum.Eşimle birlikte ev ziyaretleri gerçekleştiriyor,mahalle halkıma iç içe istişare halinde adaylık çalışması yürütüyorum dedi.

Daha gelişmiş bir Beyceğiz Mahallesi için 25 yıllık Kamuoyu bilgilerimi mahalleme yansıtarak hizmet için,birlikte,beraber istişare yaparak çalışmak ve Beyceğiz Mahallesi sakinlerine faydalı olmak için aday oldum diyen Adem Bülbül,Beyceğiz Mahallesi hak ettiği hizmeti alamamaktadır.Bu sebeple ben artık değişim zamanı diyorum dedi.

Planlı ve projeli talepler olmadığından dolayı Beyceğiz Mahallesi şu ana kadar ciddi manada bir yatırım elde edememiştir diyen Beyceğiz Mahallesi Muhtar Adayı Adem Bülbül,ben projeyle,planla hem Büyükşehir Belediyesinden hem de İlçe Belediyesinden taleplerde bulunarak Mahalleme hizmet etmek istiyorum.Bu vesile ile tüm halkımızdan destek bekliyorum dedi.

Adem Bülbül,31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimler öncesinde “Artık değişim zamanı” sloganıyla çalışmalarını sürdürüyor.