SON DAKİKA

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Aycan,3 Aralık Dünya Engelliler Gününde TBMM’de konuştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin Ak Parti’den Net Mesaj!

Bu haber 25 Nisan 2018 - 6:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Başkanlığında hem İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi hem de 24 Haziran seçimlerine Hazırız mesajı verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Seçimlerin 24 Haziran tarihinde yapılacağı yönünde ki açıklamasının ardından Türkiye seçim maratonuna girdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Başkanlığında yapılan toplantıda ise 2 önemli mesaj öne çıktı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Başkanlığında yapılan Toplantıya İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Genç,İlçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Çakmış ve çok sayıda partili katıldı.

Yoğun Gündemle toplanan İlçe Danışma Meclisi toplantısında Basın Mensuplarına açıklamada bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi toplantıda 2 önemli mesaj verdi.24 Haziran seçimlerine Hazırız diyen Av.İsmail Safi,Allah’ın izniyle 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan yapacağız dedi.

İşte o açıklama;

16 Nisan 2017 Tarihinde Aziz Milletimizin oluru ile Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemine geçilmiştir. Yeni yönetim sisteminin uygulamaya konulması ise 3 Kasım 2019 Tarihinde yapılacak seçimlere bırakılmıştır. Ancak Suriye ve Irak başta olmak üzere yaşanan hadiseler, gerek içte gerek dışta bulunan şer güçlerin Türkiye üzerine sürekli oyunlar oynamaya çalışması karşısında, yeni yönetim sistemine geçiş hususu aciliyet kazanmıştır. Bu bağlamda,yapılan istişareler neticesinde devletimizin ve milletimizin bekası için Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin 24 Haziran 2018 Tarihinde yapılacağını ilan etmiştir.

Cumhurbaşkanımız tarafından yapılan açıklama neticesinde TBMM’de seçimlerle ilgili düzenlemeleri yapmak üzere derhal çalışmalara başlanılmıştır. İlçe Başkanlığımız olarak biz de tüm teşkilatlarımızla seçimlere hazır olduğumuzu açıkça beyan ediyoruz.

Birlik ve beraberlik içerisinde tüm zorlukların üstesinden geleceğimize, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ı Allah’ın izni, milletimizin destek ve dualarıyla Başkan yapacağımıza inancımız tamdır.

Yeni Hükumet sistemine geçişle birlikte daha güçlü bir Afşin için Kahramanmaraş için ve daha güçlü bir Türkiye için Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında ilk günkü aşkla ve şevkle çalışacağımızı ilan ediyoruz.