SON DAKİKA

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin CHP’de Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı!

Bu haber 22 Şubat 2018 - 7:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Afşin İlçe Teşkilatı danışma kurulu toplantısı yapıldı.

Dün saat 12:00 de gerçekleşen toplantıya Kahramanmaraş il başkanı Esat Şengül,İl Başkan Yardımcısı Ahmet Göde ve çok sayıda Partili katıldı.

Danışma kurulunun açılış konuşmasını yapan Cumhuriyet Halk Partisi Afşin İlçe Başkanı Mahsuni Çinpolat,Bugün Kahramanmaraş il başkanlığı heyetimizin katılımı ile ilçe danışma kurulu toplantımızı gerçekleştiriyoruz toplantımıza katılan il yönetimimize ve ilçe üyelerimize teşekkür ediyorum dedi.

Daha sonra bir selamlama konuşması yapan Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Ahmet Göde şunları söyledi;

Daha sonra konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş il başkanı Esat Şengül Türkiye’nin dış politikasından ekonomisine varıncaya kadar birçok konuda hükumete eleştiriler yöneltti.

Ülkede yaşayan herkesin sıkıntı içerisinde olduğunu ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş il başkanı Esat Şengül Mehmetçiğimiz Afrin’de mücadele verirken insanlarımız da Bunun sıkıntısını çekerken hükumet başkanlık seçimi ya da Cumhur ittifakı gibi konularla meşgul olarak adeta halkı yok saymaktadır dedi.

Bizler Cumhuriyet Halk partililer olarak Afrin zeytin dalı harekatına karşı değiliz diyen Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Esad Şengül biz sadece sınırlarımızı korumak adına yapılan çalışmayı destekliyoruz Bunun haricinde diğer bir ülkenin içişlerine karışmak gibi operasyonun daha da derinlemesine yapılmasına karşıyız dedi.

Afşin haber merkezinin Sayın başkanım ülkede ciddi manada insanların sıkıntı içerisinde ve ekonomik Bunalım içerisinde olduğunu söylüyorsunuz fakat zeytin dalı Harekatı’nda mücadele veren askerlerimiz için ülke genelinde insanımızın çok ciddi bir seferberlik içerisinde olduğunu görüyoruz bunu nasıl değerlendiriyorsunuz sorusuna ise bizim insanımız Çanakkale’den bugüne askerinin Mehmetçik’in yanında olmasını bilmiştir bilmeye de devam etmektedir şeklinde yanıtladı.

Basına açık gerçekleşen toplantının ilçe danışma kurulu kısmı ise basına kapalı yapıldı.