SON DAKİKA

Afşin’de ATM’ye Benzinli Saldırı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, YAŞAM

CHP’Lİ ÖZTUNÇ: SIRADA KATAR’A SATILACAK NE VAR?

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Yedikuyular’da Sezon Hazırlıkları Sürüyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin Hacı Adaylarını uğurladı!

Bu haber 27 Temmuz 2018 - 7:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin hacı adaylarını uğurladı!

Bu sabah  Afşin’de 2018 yılı Postallı Turizm Hac ve Umre Organizasyonu tarafından İlk Hacı kafilesi uğurlandı.

Sabahın erken saatlerinde Pınarönü Camii önünde toplanan mahşeri kalabalık Hac yolcuğu için yola çıkmaya hazırlanan Hacı Adaylarıyla vedalaştı.

Kur’an Tilavetiyle başlayan Uğurlama töreninde sevinç gözyaşları sel olurken,Hacı Adaylarından Mukaddes Beldelere Selam götürmeleri talep edildi.

Tören sırasında bir konuşma yapan POSTALLI Turizm Hac ve Umre Organizasyonu Afşin Acentası Mehmet Benli,Değerli hemşerilerimiz Afşinimizin değerli insanları tabiki bu gün postallı grubu olarak ilk haç kafilemizi yola çıkaracağız inşallah.Hocam ile beraber 53 kişi ile yola çıkıyoruz.Allah ibadetlerini haccını tavafını sayını kabul  eylesin inşallah.İsteyen özleyen her mükmine nasip eylesin inşallah.Özlediğiniz istediğiniz her halinizden belli sabahın bu erken saatinde toplandınız bu aşk bu heycan kabenin heycanı tabi kabenin özlemi rabbim hepsinize nasip eylesin değerli Afşinliler.Arkadaşlar tabiki biz 53 kişi ile mübarek yolculuga çıkıyoruz. Bize inandiniz güvendiniz ve bu kadar insan sizinle beraber gidebilirmiyiz dedi.Biz bunun sorumluluğu içindeyiz bilimci içerisindeyiz inşallah mahçup olmayız.Rabbim hem hacı adaylarımıza hem bizlere kolaylıklar ihsan eylesin dedi.

53 kişilik Hacı Adayı kafilesi Pınarönü Camiinde yapılan Duanın ardından sevdikleri ile vedalaşarak yola çıktı.Kafile önce Karayoluyla Kayseri’ye oradan da Havayolu ile Cidde’ye ulaşacak.