SON DAKİKA

CHP Heyetinden Zeynep’in Ailesine Taziye Ziyareti!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Elbistan’da Belediye Vezneleri Hafta Sonu Emlak Vergisi Mesaisi Yapacak!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAZAR

Sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir’den “Böcek İstilası” Açıklaması!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin’de İlçe Başkanı görevini bıraktı!

Bu haber 17 Eylül 2019 - 14:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Afşin İlçe Başkanı Mahsuni Çinpolat, iş yerinin değişikliği sebebiyle Afşin İlçe Başkanlığı görevinden ayrıldı.

Dün Afşin Haber’i ziyaret eden Mahsuni Çinpolat, 2 dönemdir yürüttüğü Afşin İlçe Başkanlığı görevini bıraktığını, bundan sonra Partinin vereceği her göreve de hazır olduğunu söyledi.

Çinpolat,yaptığı açıklamada “İki dönemdir şerefle ve gururla yürütmüş olduğum ilçe başkanlığımı görevimi iş yerimin değişmesi sebebiyle bırakıyorum. Bu süreçte partime, partililerimize ve hiçbir ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımıza elimizden geldiğince ve gücümüzün yettiğince hizmet etmeye çalıştık. Siyasete girerken tek düşüncem ve amacım her zaman memleketimiz Afşin’in ve hemşerilerimizin sorunlarına bir nebzede olsa faydalı olabilmek olmuştur. Bu açıdan siyaset benim için tamamen halka hizmet anlamına gelmiştir. Başkanlık görevim süresince ve göreve gelmeden önce söz verdiğimiz gibi partimize “Cumhuriyet Halk Partisi” adına bir tapu kazandırmayı hep beraber başardık, ilçemizde yine hiçbir ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızın elini sıkmaya ve gelen taleplere göre her yere yetişmeye çalıştık, süreç içerisinde artan siyasi bloklara ve partilere rağmen Afşin’de hatırı sayılır bir oy oranı yakaladık, çevreden gelen desteklerle ve çabalarımızla onlarca öğrencimize burs imkanı sağladık. Kısaca arkamızda çok güzel anılar bırakmış olduk ve insanlarımıza hizmet etmek bizleri çok mutlu etti. Bundan sonraki süreçte yine partimin bir neferi olmaya ve verilen her türlü görevi seve seve yapmaya hazırım. İl Başkanımız Esat Şengül’e, Milletvekilimiz Ali Öztunç’a, ilçe başkanlarıma, yönetim kurulumuza, partililerimize ve tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.