SON DAKİKA

Şehir Dezenfekte Ediliyor.

GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Taşkale, Kongreyi değerlendirdi; “İyi Olacak İnşaallah”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

ÖZTUNÇ; “KAHRAMANMARAŞ’IN KONAKLARI SAHİPSİZ!”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Elbistan Belediyesi kitap ve oyuncak kumbarası projesini hayata geçirdi.

ASAYİŞ, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin’de toplanan Mavi Kapaklar Fabrikaya gönderildi!

Bu haber 22 Ağustos 2020 - 8:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Haber Merkezi ve Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) tarafından sürdürülen Tekerlekli Sandalye Faaliyetleri kapsamında başlatılan Mavi Kapak Toplama kampanyasında binlerce Kapak toplandı.

Afşin Haber Merkezinde Çuvallanan kapaklar önce ki gün Afşinliler Otobüs İşletmesi araçlarına yüklenerek Fabrikaya gönderildi.

Afşin Haber Merkezi ve GÖNÜLDER ortaklığında geçtiğimiz günlerde yapılan Mavi Kapak çağrısı karşılık buldu. Afşin Haber Merkezine getirilen binlerce Mavi kapak çuvallanarak Afşinliler araçlarıyla Fabrikaya gönderildi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hakan Topaktaş,Şekerbank Afşin Şube Müdürü Mehmet Karabulut,Kale Mahallesi Muhtarı Fatih Pemik,GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt ve onlarca Gönüllü vatandaşımız Mavi Kapakların toplanmasından Çuvallanmasına,Taşınmasından  Araçlara yüklenmesine kadar bir çok işlemde yanımızda oldular.

Mavi Kapak toplanarak ve hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile Şu ana kadar 86 aileye Tekerlekli Sandalye ulaştırıldı.

Kampanyanın devam ettiğini belirten GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt, Toplanan Mavi kapakları bugün Kahramanmaraş’ta şu ana kadar 8 Binden fazla Tekerlekli Sandalye teslim eden Kadir Gülmez abimize gönderdik. İnşaallah bu kapaklar bize Tekerlekli Sandalye olarak dönecek ve ihtiyaç sahibi ailelerimizin Sandalyeleri teslim edilecek dedi.