SON DAKİKA

Rabia Cırık vefat etti!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, VEFAT

Hatice Terzi vefat etti!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, VEFAT

Bölgenin en büyük Lavanta Bahçesi Elbistan’da kuruldu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET

CHP Heyetinden Zeynep’in Ailesine Taziye Ziyareti!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşinli hemşehrimiz Ak Partiden Aday Adaylığını açıkladı!

Bu haber 29 Nisan 2018 - 10:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşinli hemşehrimiz Ali Asaf Demirhan aday adaylığını açıkladı.

Şu anda Edirne’nin Keşan ilçesinde 4. Mekanize Piyade Tugayı’nda Askeri Personel olarak görev yapan Afşin li hemşehrimiz Ali Asaf Demirhan, dün itibariyle istifasını sunarak aday adaylığını açıkladı.

Aslen Afşinli olan ve Edirne’nin Keşan ilçesinde ikamet eden hemşehrimiz Ali Asaf Demirhan 4. Mekanize Piyade Tugayı’nda Askeri Personeli olarak görev yapıyordu.

Afşin Haber Merkezine aday adaylığına ilişkin açıklamada bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Ali Asaf Demirhan, memleketimize siyasi anlamda da hizmet etmek amacıyla aday oldum İnşallah hemşehrilerimizin desteği AK Parti Genel Merkezi’ndeki büyüklerimizin de teveccühü ile memleketimize hizmet etmeye talibim dedi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz bu Millete efendi olmaya değil,hizmetkar olmaya geldik” sözünden hareketle fırsat verilirse İnşallah memleketimiz insanına hizmet etmek için görev başına geleceğiz diyen Ali Asaf Demirhan,Tüm hemşehrilerimizin desteğini bekliyorum dedi.

Ali Asaf Demirhan Kimdir?

10.10.1988 Kahramanmaraş Afşin doğumlu olan Ali Asaf Demirhan, ilköğretimi Tanır ilköğretim Okulu lise eğitimini Tanır Çok Programlı Anadolu Lisesinde 2006 yılında tamamladıktan sonra  Kocaeli üniversitesi işletme bölümünü bitirdi.
Muhasebe ve Finans, Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon, Operasyon Yönetimi ve Yönetim Bilişim Sistemleri, Hukuk gibi alanlarda araştırmalar yaptı.
İstanbul ve Kocaeli Ak Parti il merkezleri ve gençlik kollarında hizmetlerde bulundu,daha sonra dil eğitimi için yurt dışına gitti.
Üniversite yıllarında birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldı. Eğitim hayatına ikinci Üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünü okuyarak devam etmektedir.Demirhan, Evlidir.

Hemşehrimizin aday adaylığı Memleketimize Hayırlı olsun.