SON DAKİKA

Elbistan Belediyesi’nden yapılandırma uyarısı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Afşin’de Ortopedi, Op.Dr.Orçin Bozkurt’a emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

ÖZTUNÇ : KAPADOKYA KANADALILARA MI PEŞKEŞ ÇEKİLECEK?

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Aycan; Karadeniz-Akdeniz Otoyolu için önerge verdi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşinli İş Adamının sponsor olduğu Survıvor 2018 başladı!

Bu haber 12 Şubat 2018 - 15:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TV8’in reyting rekortmeni yarışması Survivor 2018 start aldı.

Oyuncularını Kahramanmaraş Afşinli iki kardeşin 22 yıl önce temellerini attıklarını şirketin bünyesinde bulundurduğu Marka Cazador firmasının giydirdiği Survivor 2018 başladı.

Hafta sonu başlayan Survivor’da tüm yarışmacıları giydirdiklerini anlatan Fatih Görür, “Survivor için özel koleksiyon hazırladık. Yarışmacılar için kıyafetler büyük bir titizlikle özel olarak hazırlanıyor. Her yarışmacıya giyeceği şortunu, tshirt’ünü, eşofman takımını, yağmurluğunu, çantasını ürettik. Yarışmacıların giyecekleri kıyafetleri, müşterilerimiz mağazalarımız ve online satış sitelerinden kolay bir şekilde tedarik edebilecekler. Ayrıca yarışmacıların haricinde Dominik’te çalışan yüzlerce kişilik ekibin kıyafet ihtiyaçlarını karşılamakta bizlere ayrı bir mutluluk vermektedir” şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı All Star takımı için, “Son 10 yılın en güçlü takımı. Kadroda Survivor‘da iz bırakmayan hiç kimse yok” derken, Gönüllüler takımı içinse “Aylar boyu yaptığımız seçmelerde teknik kapasiteleri çok yüksek Gönüllüler takımı” ifadelerini kullandı.

Survivor 2018’in All Star kadrosunda Aslen Afşinli olup Mersin’de dünyaya gelen hemşehrimiz Turabi Çamkıran’da bulunuyor.

İşte Survivor 2018’in Gönüllüler ve Ünlüler Takım kadrosu;

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Cumali Akgül,  Birsen Bekgöz,  Ramazan Kalyoncu,  Gizem Kurtulan,  Melih Özkaya , Yağmur Banda,  Ecem Karaağaç  ,Nevin Yanıt Baltacı , Anıl Berk Baki , Funda Alkayış , Gamze Aksu , Marcus ,Hakan Hatipoğlu.
 
ÜNLÜLER TAKIMI

Hilmi Cem İntepe ,Merve AydınMurat Ceylan, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can ,Turabi Çamkıran ,Sema Aydemir ,Adem Kıllıççı ,Nagihan Karadadere ,Ümit Karan.