SON DAKİKA

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Aycan,3 Aralık Dünya Engelliler Gününde TBMM’de konuştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşinli MHP Belediye Başkan Aday Adayı, Başvurusunu yaptı!

Bu haber 29 Ekim 2018 - 7:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşinli hemşehrimiz Murat Alp,İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi Kağıthane Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

Hemşehrimiz Murat Alp MHP Kağıthane İlçe Başkanlığı’na giderek 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kağıthane’den Belediye Başkan adayı olabilmek için başvuru yaptı.

MHP Kağıhane Eski İlçe Başkan Yardımcı ve 2018 Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden 27.Dönem İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı olan Murat Alp, bu sefer 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kağıthane Belediyesi Başkanlık yarışında ben de varım dedi.

Murat Alp’in adaylık başvurusu için gittiği MHP Kağıthane İlçe Başkanlığı’nda bir grup partili tarafından coşku ile karşılandı. 

Murat Alp Kimdir?

1978 yılında Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesinde doğdu. Tahsil hayatını Afşin’de bitirdi. MHP Kahramanmaraş ve MHP İstanbul teşkilatlarında çeşitli kademelerinde görev yaptı. Siyaset ile birlikte idame etmiş olduğu Alp Group Şirketler topluluğunun sahibi olarak 10 yıldır mesleki hayatını sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Hemşehrimize çıktığı yolda başarılar diliyoruz.