SON DAKİKA

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşinli Ozanlar Antalya’da Konser verdi!

Bu haber 20 Şubat 2018 - 12:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Halk Ozanları Derneği üyeleri Antalya’da Konser verdi.

Antalya’da faaliyet gösteren Kahramanmaraşlılar Derneği tarafından 12 Şubat Kahramanmaraş’ın Kurtuluş etkinliği organize edildi.Programda Afşin Halk Ozanları Derneği üyeleri de Konser verdi.

Antalya’da önceki gün gerçekleşen programa Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,Antalya Anadolu Hemşeri Dernekleri Federasyonu Başkanı Deniz Akgün,Alanya Kahramanmaraşlı Dernek Başkanı Bekir Koska,Serik Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Hüdaverdi koca ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Antalya’da ikamet eden Kahramanmaraş’ın hemşerimiz katıldı.

Programda bir konuşma yapan Antalya Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Yakup Gökkaya,İlk kez Antalya’da ikamet eden hemşehrilerimiz böyle coşkulu bir etkinlik yaşadı.Katılan herkese ve bizlerden desteğini esirgemeyen Kepez Belediyesine teşekkür ediyorum dedi.

Antalya’da gerçekleşen 12 Şubat Kahramanmaraş’ın Kurtuluş etkinliğinde Afşin Halk Ozanları Derneği Başkanı Ahmet Karakaya,Dernek üyeleri Fadime Karakuş ve Ozan Pınari Konser verdi.

Etkinliğe ilişkin Afşin Haber Merkezinin sorularını yanıtlayan Afşin Halk Ozanları Derneği Başkanı Ahmet Karakaya,Antalya’ya gittik geldik çok şükür .Antalya Kahramanmaraşlılar Derneği daveti üzerine gittik.oraya gittiğimizde çok iyi karşılandık Halk Ozanları Derneği olarak.Yakup Gökkaya ve ayrıca Harun Selimoğlu bizi hiç yalnız bırakmadı onlara çok teşekkür ediyorum onların durumu çok hoştu.Hep birliktelerdi Maraşlılar tek yekün olmuşlardı.Güzel karşılandık program da çok kalabalıktık.Bin kişilik salon doluydu.Programımızı bitirdik yine bizi bırakmadılar sağ olsunlar güzel ilgilendiler . İnşallah gelecekte daha güzel olacak biraz daha kalabalık gideceğiz.onlar buraya gelecekler Yakup Beyle görüştüğümüzde 2,3 otobüsle geleceklerini söyledi.Bizde onlara Afşin’imizi ve derneğimizi onlara anlatacağız.Üç kişi gittik çok memnun kaldık dedi.

Antalya Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Yakup Gökkaya,Antalya Kahramanmaraşlılar Derneğinin etkinliklerinin artarak devam edeceğini söyledi.