SON DAKİKA

Yedikuyular’da Sezon Hazırlıkları Sürüyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Başkan Güngör; “Sütçü İmam’ı Rahmetle Anıyorum”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ak Parti Milletvekili Habibe Öçal, Afşinlileri dinledi!

Bu haber 14 Eylül 2018 - 6:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Vekiller Vatandaşı dinliyor” programı kapsamında Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, İlçemiz Afşin’e geldi.

“Vekiller Vatandaşı dinliyor” programı dahilinde dün saat 11:00 de Afşin’e gelen Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal,Parti binasında vatandaşlarla buluşarak talep ve isteklerini dinledi.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Atilla Kelebek’in de eşlik ettiği Milletvekili Habibe Öçal’ı Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İsmail Kaya,Afşin Belediye Meclis Üyeleri,Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Çakmış,Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Genç ve partililer karşıladı.

Afşin Haber’e açıklamada bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal,Bizler Vekiller olarak halk buluşmalarını önemsiyoruz.Alandan sahadan halkımızın ilçemizin taleplerini dinliyoruz onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. İlçemize olan yatırımlarda ve Afşin’imizin kurumsal kapasitemizi ölçme adına bu buluşmalara önem veriyoruz.Bugün Burdan sonrada belediyemizi ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret edeceğiz.Ben Kahramanmaraş Milletvekili olarak Milli Eğitimden sorumluyum.Özellikle İlçemizde Milli Eğitimde yaşanılan sorunlarız nelerdir Milli Eğitim durumumuzun kapasitesi ne durumdadır bununla ilgilide Milli Eğitim Müdürümüzden de bilgileri alacağız dedi.

Bir konuşma yapan Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,şunları söyledi;

Partide yaklaşık 1 saat kalan Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir Turan’ı makamında ziyaret etti.

Öçal, Arıtaş Mahallesinde Şehit Polis Özel Harekat Bayram Çiçek ve Babaannesi Zeliha Çiçek için düzenlenen Mevlid-i Şerif’e katıldıktan sonra İlçeden ayrıldı.