SON DAKİKA

Başkan Gürbüz’den baca gazı arıtma sistemi açıklaması

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Caddeler Yenileniyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş Valiliği Kısıtlamadan Muaf yerler ve kişileri açıkladı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Ali Çorukcu; “Mahallemizi Refah seviyesini hep birlikte yükselteceğiz”

Bu haber 26 Temmuz 2018 - 9:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Afşin’de muhtarlık seçimleri için de hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. 

Dede Baba Mahallesi’nde yaşayan Ali Çorukcu, 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçiminde muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Dede Baba Mahallesi’nden muhtar adaylığını açıklayan Bağlama ustası Ali Çorukcu, muhtar adayı olmasında eşinin ve çocuklarının büyük desteğini aldığını ifade ederek, “Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan yerel seçimler, güçlü kadrolar ile birlikte çalışarak ancak hedeflere ulaşabilirler. Bu anlamda mahallemizde farkındalık yaratan mahalle sakinlerimizle hep birlikte imza atacağımıza inanıyorum. Kadını ve erkeğiyle birlikte mahallemizi daha ileriye taşıyacak projeler üreteceğiz.” dedi.

AFŞİN HABER’e konuşan Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Ali Çorukcu,Şu unutulmamalıdır ki, muhtarlık hiç bir zaman ek iş olarak görülmemelidir. Asıl amacı millete , mahalleliye hizmet edecek olan kişinin ikinci işi olmaz. Bu yüzden muhtarlık gece-gündüz bizim birinci ve tek işimiz olacaktır. Mahallemizde yaşanan sorun ve sıkıntıları çözüm noktasında kurum ve ilgili makamlar nezdinde uyum ve iş birliği içerisinde çalışacağım. Mahalle sakinlerinin yaşam refahını yükseltmek için halkla beraber çalışmalar yapacağız dedi.

Çalışmaları son hızla yaptıklarını belirten Muhtar Adayı Ali Çorukcu, 2019 yılında yapılması planlanan Yerel seçimlere hazır olduklarını söyledi.