SON DAKİKA

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Başkan Adayından Gençlik ve Kadın Kollarına ziyaret!

Bu haber 17 Kasım 2018 - 9:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kızılay, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kızılay,aday adaylık başvurusunun ardından seçim çalışmalarına hız verdi.Kızılay,seçim ziyaretleri kapsamında Ak Parti Afşin İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Genç ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Çakmış’ı ziyaret etti.

İlk olarak Afşin Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Genç’i ziyaret eden Ak Parti Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kızılay,aday adaylık sürecinde destek istedi.

Özellikle partinin gençlik kollarının önem arz ettiğini ifade eden Kızılay,Belediye Başkanı olduğunda Gençlere yönelik çalışmalarda istişare ile hareket edeceklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Afşin Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Genç,Rabbim hayırlısı ise nasip eylesin diyerek çalışmalarında başarılar diledi.

Ak Parti Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kızılay daha sonra Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Çakmış’ı ziyaret etti.

Kadınların görev bakımından Ak Parti’de diğer partilere oranla daha aktif olduklarını altını çizen Ak Parti Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kızılay,aday adaylık sürecinde destek istedi.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade eden Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Çakmış,aday adaylarımız demokratik bir şekilde yarışacaklar.Hepsine de çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum dedi.