SON DAKİKA

CHP’Lİ ÖZTUNÇ: SIRADA KATAR’A SATILACAK NE VAR?

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Yedikuyular’da Sezon Hazırlıkları Sürüyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Başkan Gürbüz’den;  Elbistan Halkına 15 Temmuz Teşekkürü!

Bu haber 17 Temmuz 2019 - 7:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 3.yıldönümü kapsamında düzenlenen programa katılan Elbistan halkına teşekkür etti. 

Hain darbe girişiminin 3.yıldönümü vesilesiyle Elbistan Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen anma etkinliklerine katılan Elbistanlı vatandaşlara Başkan Gürbüz teşekkür etti.

Başkan Gürbüz yaptığı açıklamada: “Hain darbe girişiminin 3.yıldönümü ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de çeşitli anma etkinlikleriyle gerçekleştirildi. İlk olarak bizleri anma etkinliklerinde yalnız bırakmayan binlerce vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Etkinlikler kapsamında Belediye olarak; Şehit ve Gazi ailelerimiz ile bir araya geldik.Daha sonra şehit kabirlerini ziyaret ederek Çarşı Atik Camii’nde mevlid-i şerif ve hatm-i şerif duaları gerçekleştirdik. Daha sonra kalkışmanın gerçekleştiği ve Sayın Cumhurbaşkanımızın milletimizi meydanlara davet ettiği saat de demokrasi meydanımızda vatandaşlarımızla bir araya geldik.

Bu etkinlikler kapsamında başta Elbistan Kaymakamlığımız olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarına ve emeği geçen tüm personele teşekkür ederim.Allah bu ülkeye 15 Temmuz’u bir daha yaşatmasın.”