SON DAKİKA

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Belediyeden Hatıra Fotoğrafı Hizmeti!

Bu haber 07 Ağustos 2019 - 5:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Elbistan Belediyesi tarafından ilçe merkezinde değişik noktalara yerleştirilen Hatıra Fotoğrafı makinesi hem ilçe halkı tarafından hem de tatile gelen gurbetçi vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Son yıllarda değişen ve gelişen teknoloji ile değerini kaybeden TAB resimler, Elbistan Belediyesince kurulan Hatıra Fotoğrafı makinesi ile tekrar Elbistanlı vatandaşlar ile buluştu.

Elbistan Belediyesince, sosyal belediyecilik anlayışı ile insanların hatıralarına katkı sağlamak amacı ile bu tür çalışmaların devam edeceğinin belirtildiği açıklamanın devamında, “Teknoloji çağında yaşadığımız hızlı değişim ve gelişmeler sonrası, insanların TAB fotoğraflara olan ilgisi yok olma seviyesine inmişti. Sosyal belediyecilik anlamında hayata geçirdiğimiz Hatıra Fotoğraf Makinesi çalışmamız başladı. Şu an bu çalışmamız Pınarbaşı Mesire alanımızda, Uzun Çarşı da ve Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesinde hizmete başladı. Kaliteli baskı ile teslim edilen fotoğrafın köşelerinde belediyemizin logosu ve fotoğrafın çekildiği alanın ismi yer almaktadır. Talepler doğrultusunda Hatıra Fotoğrafı Makinelerimizin sayısını artıracağız”