SON DAKİKA

ÖZTUNÇ : KAPADOKYA KANADALILARA MI PEŞKEŞ ÇEKİLECEK?

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Aycan; Karadeniz-Akdeniz Otoyolu için önerge verdi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de KBB Uzmanı göreve başladı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de ATM’ye Benzinli Saldırı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, YAŞAM

Böke;”31 Mart seçimleri hayati öneme sahip bir seçimdir”

Bu haber 29 Kasım 2018 - 6:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Hikmet Böke,AFŞİN HABER’e yaptığı açıklama da 31 Mart’da yapılacak olan Yerel seçimlerin hayati öneme sahip olduğunu belirterek,hak ettiği hizmeti tam anlamıyla alacak Afşin için tüm hemşehrilerimden destek bekliyorum dedi.

AFŞİN HABER’e yazılı açıklamada bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Hikmet Böke, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Milliyetçi Hareket Partisi siyaset tecrübesi ve köklü birikimiyle, Türk Milletinin haklı gururu, Türkiye’nin haysiyetli duruşu Türk-İslam Ülküsünün muktedir duyuşudur. Milliyetçi Hareket Partisi hedefleriyle, ilkeleriyle, üretken belediyecilik vizyonuyla, yetişmiş kadrolarıyla ve tertemiz idealleriyle milletimize hizmet etmeye kararlıdır.

31 Mart 2019 da yapılacak Yerel Seçimleri, milletimize hizmet etme yolunda çok önemsiyoruz, çok ciddiye alıyoruz ve çok hayati olarak görüyoruz.

Afşin Belediyesi ve Devlet Su İşlerinde, çalıştığım 20 yıllık süre içerisinde edindiğim yöneticilik ve teknik birikimlerimi kullanarak memleketimize kalıcı hizmetlerde bulunmak arzusundayım.

Güzide Afşin’imizi daha yaşanılabilir bir şehir haline getirmek, yaşam kalitemizi arttırmak ve belediye hizmetlerini daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için bu göreve talip oldum.

Afşin ilçe merkezimizdeki 10 Mahallenin ve İlçe Merkezi dışındaki 56 Mahallemizin sıkıntılarını biliyorum. Sorun üreten değil çözüm sunan Belediyecilik anlayışı ile tüm sıkıntıları çözüme kavuşturacağız.

Afşin’imize üstyapı, sosyal, kültürel, eğitim, turizm ve sportif alanlarda yapacağımız projelerle daha iyi hizmetlerde bulunmak gayesiyle çıktığımız bu kutlu yolda aziz hemşerilerimin ve davaarkadaşlarımın destek ve dualarını esirgememelerini diliyorum.

1910 yılında göreve gelen ilk belediye başkanımız Mehmet Ağadan bu güne kadar görev yapan tüm belediye başkanlarımıza yaptıkları hizmetlerden dolayı şükranlarımı sunuyor, ahirete intikal edenlere Allah’tan rahmet, hayatta olanlara sağlık ve afiyet diliyorum.

Bu süreçte; benden her türlü desteğini esirgemeyen sevgili eşim Türkan Hanıma ve tüm aileme teşekkürlerimi sunarım.

Afşin’imize daha güzel hizmetler kazandırmak maksadıyla çıktığımız bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun diyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum”