SON DAKİKA

Yedikuyular’da Sezon Hazırlıkları Sürüyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Başkan Güngör; “Sütçü İmam’ı Rahmetle Anıyorum”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Dağlı Yapı Kurban Bayramını kutladı!

Bu haber 20 Ağustos 2018 - 15:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dağlı Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Dağlı, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Bayramların milli birlik ve beraberlik, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının doruğa ulaştığı müstesna günler olduğunu belirten Dağlı

Mesajında şunları kaydetti:

“Özellikle bu günler toplumsal ve manevi değerlerin yeşertilmesi ve yeni nesillere aktarılması açısından çok önemlidir. Bu müstesna günlerde kırgınlıklar, dargınlıklar bir kenara bırakılmalı, eş, dost, akraba bir araya gelinilmeli, sevinçler, coşkular, hüzünler hep beraber paylaşılmalı, milli birlik ve beraberlik bilincimiz pekiştirilmelidir.  

REKLAM

Özellikle bayrama buruk giren şehit ailelerimizi, gazilerimizi, kimsesiz, fakir ve muhtaç vatandaşlarımızı, hastalarımızı ziyaret etmeli, onların gönüllerini almalı, bayram sevincimizi ve coşkumuzu onlarla paylaşmalı, ihtiyaçlarını gidermeli ve her zaman yanlarında olduğumuzu onlara hissettirmeliyiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak ve yardımlaşmak sadece bayramlarla sınırlı kalmamalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramını kutlar, Mübarek Kurban Bayramının karşılıklı saygı ve hoşgörü ortamında geçmesini temenni ederim.”