SON DAKİKA

Esnaf Odası Başkanı Adayı İşbilir,Öğretmenler gününü kutladı!

EĞİTİM, EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Güngör; “Öğretmen; Vatandır Bayraktır”

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Büyükşehir Bütçesi 1 Milyar 120 Milyon TL Gerçekleşti!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Kayış’tan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Dede Baba Mahallesinde 3 Noktaya Kasis konulacak!

Bu haber 17 Ekim 2018 - 15:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dede Baba Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Öğretmen Evi ilerisinde ki Dört Yol kavşağı ve aynı yol üzerinde bulunan Karagöz Yoluna Sinyalizasyon ve gerekli uyarı levhalarının asılması,kasis yapılması için Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin ve ekibi tarafından başlatılan İmza kampanyasında olumlu sonuçların alındığı müjdesi geldi.Söz konusu 3 noktaya toplamda 6 adet Kasis yerleştirilecek.

Konuya ilişkin toplanan imza kampanyası Afşin Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne verilmiş,sorunun hassasiyetle çözülmesi talebinde bulunulmuştu.

Bugün Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) ekipleri gelerek söz konusu yerlerde incelemelerde bulundular.

Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin’le birlikte 3 noktada inceleme yapan ekipler toplamda 6 adet Kasis yerleştirilmesine karar verdi.

Konuya ilişkin bugün Afşin Haber’e açıklamada bulunan Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin,Geçtiğimiz hafta başlattığımız imza kampanyasında olumlu sonuçlar aldık.Bugün Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) ekipleri gelerek mahallemizde sözü geçen dörtyol kavşaklarında inceleme yaptı.3 noktada toplamda 6 adet Kasis konulmasına karar verildi.Bu çalışmamızda İnsan hayatına önem veren ve bizlere yardımcı olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine ve Afşin Belediyesine teşekkür ediyorum dedi.

Devletimize yapılan Dilekçeli taleplerin acilen değerlendirmeye alındığını bir kez daha gördük diyen Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin,Son 5 yılda Dede Baba Mahallesi ile ilgili yazılı talebin olmadığını üzülerek öğrendik.İlk talebimize de acilen cevap verilmesi bizleri memnun etmiştir.Yetkililere bir kez daha mahallemiz sakinleri adına teşekkür ediyorum dedi.

Söz konusu Kasislerin önümüzde ki günlerde monte edileceği bildirildi.