SON DAKİKA

Tarım Bakanlığı Aycan’a cevap verdi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Derya Şen 48 Saat Oyuncu yetiştirecek!

Bu haber 09 Ekim 2019 - 5:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sinema ve dizi filmlerin güzel oyuncusu Derya Şen Akbacak, oyunculuk atölyesinde 48 saatte oyuncu yetirecek.

Ülkemizde Kanal7 televizyonu ve yurtdışında Bosna Hersek, Sırbistan, Makedonya ile Endonezya’nın en çok izlenilen televizyon kanallarında yayınlanmakta olan Elif Dizisinin başarılı güzel oyuncusu Derya Şen Akbacak, Beşiktaş’ta 48 Saatte Oyuncu yetiştirmek üzere Oyunculuk Atölyesi açtı. Oyunculuk atölyesinin açılışına; oyuncu arkadaşlarının yanında, yapımcı, menajer ve cast direktörlerinin yoğun ilgisi gösterdiği açılışa gazetemizin Marmara bölge temsilcisi gazeteci 46 tv koordinatörü Eyüp Kadir Kılcı da katılarak güzel oyuncu Derya Şen Akbacak’ı Oyunculuk Okulu açılışında yalnız bırakmadı.

Güzel ve başarılı oyuncu Derya Şen Akbacak “Sosyolog ve oyuncu kimliğimin birleşmesiyle içimden ciddi bir eğitimci ortaya çıktı. Hollywood yıldızlarının oyunculuk tekniği ile sosyolojiyi harmanladım ve özel bir eğitim tekniği ortaya çıkardım. Sektörümüzde çoğu oyunculuk eğitimi verilen kurumlar para tuzağı, oyuncu adaylarına verilecek eğitim özellikle uzatılıyor. Atölyemde oyuncu adaylarımda yaş sınırı yok, 48 saatte kamera önüne oyuncu yetiştiriyorum” dedi.

Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde Akbaş Apartmanında eğitim hayatına merhaba diyen Derya Şen Akbacak Oyunculuk Atölyesi açılışına Elif Dizisi başrol oyuncusu İsabella Damla Güvenilir ve Elif dizisi kadrosu da katılımlarıyla yalnız bırakmadı.