SON DAKİKA

Afşin’de Gaziler Günü Çelenk Sunma töreni yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de 88. Tekerlekli Sandalye teslim edildi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de Gaziler Günü Programı belli oldu.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Ecevit Kavak, “Yazıcıoğlu’nun Emaneti BBP 27 Yaşında!”

Bu haber 29 Ocak 2020 - 13:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak, 29 Ocak 1993 tarihinde kurulan Büyük Birlik Partisi bugün 27 yaşında dedi.

Muhsin Yazıcıoğlu’nun emaneti olan Büyük Birlik Partisinin dünkü durumundan daha ileriye götürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz diyen Büyük Birlik Partisi Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak,Türkiye ve dünyanın, 27 yıl önce partisinin kurulduğu dönemle aynı olmadığına işaret ederek, “BBP de adeta bir hücre yenilenmesi gibi kendini yeniliyor.” dedi.

Partinin, merhum Muhsin Yazıcıoğlu tarafından 29 Ocak 1993’te kurulduğunu hatırlatan Kavak, mevcut siyasi partilerin değil, 1980 darbesini gerçekleştirenlerin Türkiye’ye dayattığı sisteme bir alternatif olduklarını dile getirdi. Kavak, “BBP’yi her türlü yokluğa ve zorluğa rağmen bugün hala dipdiri ve çok güçlü bir şekilde ayakta tutan da bu inanmışlık.” ifadesini kullandı.

Sadece seçimlere girip çıkmak için kurulmuş bir parti olmadıklarına, bir siyasi hareket olduklarına dikkati çeken Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak, , hazine yardımı almadan kendi tabanlarının gücüyle yollarına devam ettiklerini, Türkiye var oldukça da partilerinin hizmeti sürdüreceğini söyledi.

Kavak, partinin, kuruluş misyonundan ayrılmadan yeniliklere ayak uydurduğunu belirterek, “Pergelin ucu aynı noktada duruyor. Orada bir değişiklik yok ama diğer ucuyla elbetteki geziyoruz, dolaşıyoruz. Türkiye ve dünya 27 yıl önceki gibi değil. BBP de adeta bir hücre yenilenmesi gibi kendini yeniliyor. Lakin fikri, ideoloji ve misyon anlamında, kurulduğu gün neredeyse bugün de aynı yerde duruyor.” değerlendirmesini yaptı.