SON DAKİKA

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Eski Ak Parti Milletvekilinden Talihsiz Yorum!

Bu haber 24 Mayıs 2018 - 8:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kahramanmaraş milletvekilinin ‘yorumu’ olay oldu!

AK Parti Kahramanmaraş 26.Dönem Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, sosyal medyadan çok konuşulacak bir yoruma imza attı.

24 Haziran seçimlerinde partisinden yeniden aday gösterilmeyen Reyhanlıoğlu, milletvekilli aday adaylığı başvurusunda bulunmayan Ak Parti Onikişubat İlçe BaşkanıFırat Görgel için yaptığı paylaşım olay oldu.

Reyhanlıoğlu, Fırat Görgel’in  fotoğrafının altına ilginç biryorum bir yorum yazdı. Reyhanlıoğlu daha sonra gelen tepkiler üzerine yorumunu kaldırdı.

Nursel Reyhanlıoğlu, Görgel’in paylaşımına yaptığı yorumda; ‘Fırat Kardeşim vekillik sırasında olmak en çok senin hakkındı. Yıllarca sabahlara kadar ettiğin emekleri ben bilirim. Ama bazen hak yerini bulmuyor. Birilerine yalakalık yapmadığın için olmadı. Ama Allah büyük sabretmek lazım. Allahım yolunu açık etsin. Hakkını yiyenlerde bir gün gelir hesabını verirler’ ifadelerini kullandı.

Bu yorumun ardında Reyhanlıoğlu’na tepki yağdı.

Bazı vatandaşların Reyhanlıoğlu’na yönelttiği, ”Vekillik yalakalık yapınca mı oluyor? O zaman siz kime yalakalık yaptınız? soruları dikkat çekti. Nursel Reyhanlıoğlu gelen tepkiler üzerine bu yorumunu kaldırırken, konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.